Відмінності між версіями «Портфоліо проекту "Цілющі скарби"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 16: Рядок 16:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
'''На початку проекту'''
 +
Учням пропонуються тестові завдання для виявлення базового рівня знань за проблемою. Вихователь аналізує знання дітей та визначається з напрямками подальшої побудови проектної діяльності. Учні виконують вправу - заповнюють  таблицю «ЗХЯД».
 +
'''Упродовж роботи над проектом'''
 +
Учням пропонується заповнити форму для оцінювання продукту, яка дає змогу провести рефлексію в роботі над проектом, та  відслідкувати прогрес дітей в опануванні темою, отримати зворотній зв'язок. За допомогою методу «Відкритий мікрофон» діти можуть поділитися враженнями, розвинути навички ефективної комунікації.
 +
'''Наприкінці роботи над проектом'''
 +
На підсумковому етапі обов’язково використовується оцінно-контрольна діяльність, яка простежується у всіх видах діяльності учня протягом дня. Вона включає в себе вміння дитини оцінювати і контролювати дії однолітків і свої власні дії. Крім того оцінно-контрольна діяльність.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 22:31, 30 жовтня 2017


Назва навчальної теми

Цілющі скарби

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Особистість дитини, екологічне виховання.

Вік учнів, клас

Старша група ДНЗ, 5-6 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Для формування у дошкільників екологічно свідомої поведінки та знайомства з лікарськими рослинами ефективним та результативним є метод проектів. Саме метод екологічних проектів забезпечить системність та результативність реалізації завдань виховання екологічної культури у дошкільнят під час знайомства їх з лікарськими рослинами. Проект створений для дітей старшої групи.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту Учням пропонуються тестові завдання для виявлення базового рівня знань за проблемою. Вихователь аналізує знання дітей та визначається з напрямками подальшої побудови проектної діяльності. Учні виконують вправу - заповнюють таблицю «ЗХЯД». Упродовж роботи над проектом Учням пропонується заповнити форму для оцінювання продукту, яка дає змогу провести рефлексію в роботі над проектом, та відслідкувати прогрес дітей в опануванні темою, отримати зворотній зв'язок. За допомогою методу «Відкритий мікрофон» діти можуть поділитися враженнями, розвинути навички ефективної комунікації. Наприкінці роботи над проектом На підсумковому етапі обов’язково використовується оцінно-контрольна діяльність, яка простежується у всіх видах діяльності учня протягом дня. Вона включає в себе вміння дитини оцінювати і контролювати дії однолітків і свої власні дії. Крім того оцінно-контрольна діяльність.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери