Портфоліо проекту "Осінь. Дослідження рослинного світу восени "

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:55, 27 квітня 2016, створена Boyko.and (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Осінь. Дослідження рослинного світу восени

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Я і Україна,читання

Вік учнів, клас

3 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект реалізується в 3 класі під час вивчення на уроках природознавства теми «Осінь. Дослідження рослиного світу восени » у відповідності до програми початкової освіти. Учні мають змогу познайомитися з рослиним середовищем восени, дослідити які зміни відбуваються в рослинами восени.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту Учням пропонується вдома разом з батьками заповнити таблицю З-Х-Я-Д для виявлення базового рівня знань за проблемою. Педагог аналізує знання дітей та визначається з напрямками подальшої побудови проектної діяльності. Разом з учнями виконується вправа «Асоціативний кущ», використовується організаційна діаграма для оцінювання навчальних потреб учнів. Розробляються питання для співбесіди з учнями за темою Інтернет – добро чи зло?». Упродовж роботи над проектом

Учням пропонується заповнити форму для оцінювання продукту, яка дає змогу провести рефлексію в роботі над проектом, та відслідкувати прогрес учнів в опануванні темою, отримати зворотній зв'язок. За допомогою методу «Відкритий мікрофон» учні можуть поділитися враженнями, розвинути навички ефективної комунікації.

Наприкінці роботи над проектом На підсумковому етапі обов’язково використовується оцінно-контрольна діяльність, яка простежується у всіх видах діяльності учнів протягом дня. Вона включає в себе вміння учнів оцінювати і контролювати дії однолітків і свої власні дії. Крім того оцінно-контрольна діяльність передбачає не лише виявлення знань учнів, а і уміння діяти творчо та відповідально. Вдома разом з батьками необхідно пройти вихідне онлайн-тестування.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Після проведення знайомства з вступною презентацією дітям пропонується створити асоціативний кущ, щоб виявити уявлення про проблему. Діти розділяються на 4 групи: Після того як дослідження всіх груп будуть завершені вся група разом обговорює та розглядає отриману інформацію, аналізує її. Педагог пропонує створити спільний кінцевий продукт у програмі Power Point у вигляді учнівського проекту. Діти вчаться спільно працювати в Інтернеті, разом з педагогом узгоджують як буде виглядати кінцевий продукт проекту. Педагог показує приклади такої роботи. У процесі роботи діти разом з батьками заповнюють карти знань щодо дитячого проекту, використовуємо для цього заздалегідь підготовлені форми для оцінювання дитячого продукту. Проходять вихідне онлайн-тестування. Разом проводимо в класі рефлексію щодо того, що вдалося, що було важко, хто впорався зі своїм завданням добре, які висновки діти зробили зі своєї діяльності за проектом.

Презентація учня

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Левченко Марина

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Жовтоводська СЗШ№10

Місто\село, район, область

Жовті Води,Дніпропетровська обл.

Контактні дані

0565233696

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери