Портфоліо проекту "Нагодуй птахів узимку, вони віддячать тобі влітку"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 00:08, 5 квітня 2016, створена Петренюк Ганна Петрівна (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Природа взимку

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

природознавство образотворче мистецтво

Вік учнів, клас

2-3 клас, вік учнів – 7-8 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з природознавства для учнів 2-3 класів «Підгодуй птахів узимку, вони віддячать тобі влітку». Під час виконання проекту учні дізнаються, як допомогти птахам в холодну зиму, виготовлять і вивішають годівнички, які зроблять разом з батьком або дідусем. Також, діти добиратимуть прислів’я та приказки, загадки, скоромовки, в яких говориться про птахів. Для залучення громадськості до збереження птахів випустимо листівки «Допоможемо птахам взимку», проведемо конкурс малюнків та аплікацій «Зимуючі птахи», випустимо екологічний журнал «Птахи в нашому житті».

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для визначення навчальних потреб учнів працюємо з таблицею ЗХД, впродовж роботи над проектом учні дотримуються плану роботи над проектом, використовуємо контрольний список просування в проекті для спрямування діяльності учнів, самооцінювання роботи здійснюється за допомогою контрольних листів, учні виконують завдання «Вилучи зайве» та пишуть твір «Пташки зимою» для визначення розуміння і метапізнання. Результати роботи над проектом учасники представлять у вигляді презентації, оцінити яку зможуть за допомогою форми оцінювання учнівської презентації.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед тим як розпочати роботу над проектом, учитель знайомить батьків з перевагами методу проектів за допомогою буклету. Вчитель демонструє презентацію і знайомить з основними питаннями проекту. Учасники проекту для визначення навчальних потреб працюють з таблицею ЗХД. Вчитель. зустрічається з батьками отримує дозволи на публікацію учнівських робіт. Дослідження: - дізнаються про зимуючих птахів з енциклопедій, довідників, художньої літератури, зі скарбнички народної мудрості; - з’ясовують, які годівниці потрібні для зимуючих птахів, які матеріали потрібні, як їх виготовити; - виготовляють годівниці та розвішують їх на пришкільній ділянці, біля житлових будинків; - добирають корм для зимуючих птахів; - складають рецептурну книгу кормів для птахів; - випускають листівки «Допоможіть птахам взимку», буклет «Різновиди годівничок», «Птахи Веселівщини», «Зимуючі птахи», «Як подружитися із синичкою», журнал «Птахи в нашому житті»; - проводять конкурс малюнків «Зимуючі птахи»; - готують статтю до друку у місцеву газету «З турботою про птахів»; - оформлюють стіннівку «Нагодуй пташку» Результати роботи над проектом презентують на батьківських зборах

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Комащенко Раїса Василівна

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22

Місто\село, район, область

М. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

14.03-26.03.2016

Місце проведення тренінгу

КЗШ №12

Тренери

Петренюк Ганна Петрівна