Портфоліо проекту "Мінливий світ"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:44, 23 січня 2015, створена Голубничий (обговореннявнесок) (Контактні дані)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Мінливий світ

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Дання тема буде розроблятися для предмету спецтехнологія, по темі "сучасні автомобілі та їх класифікація. будова двигуна МГР". Між предметний зв'язок з "матеріалознавством".

Вік учнів, клас

ІІ-й курс, вік від 17років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

2-ий курс, будуть вивчати сучасні автомобілі, та класифікацію їх двигунів. Вивчатимуть будову двигунів, його складові, проводячи аналіз між сучасними двигунами нового покоління та більш застарілими. Використовуючи матеріал який самі знайшли та обробили. Виконуватимуть роль інженерів конструкторів.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Під час проведення проекту учні будуть зобов’язані вести особисті журнали досліджень та груповий блог, який буде створюватися у відповідності до блогу, де відображатимуть результати діяльності. Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб мати змогу перевірити, чи відповідають отриманні знання вимогам держстандартів.Оцінювання проводться за анкетою. Така форма оцінювання дає можливість інтерпретувати набрані учнями бали у 12-бальну систему та занести результати до журналу обліку теоретичного навчання як оцінку за роботу на уроках. Наступним кроком проекту є екскурсія до авто салону, де вони наочно можуть побачити як класифікуються сучасні автомобілі. Учні особисто можуть переконатися в тому, що сучасні авто класифікуються не тільки за маркою, але і за іншими критеріями.


Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту учням буде запропоновано відповісти на декілька питань в онлайн опитувальнику При вивчені теми учні виконують два вида дослідження: 1. Так зване «кабінетне» дослідження, суть якого полягає в опрацюванні теоретичного матеріалу за допомогою Інтернету. 2. В не кабінетне дослідження (авто салон, майстерня) поза межами навчального закладу. З’ясування потреб у вивчені теми, учнів здійснюється шляхом заповнення таблиць ЗХД та організаційної діаграми, які будуть активовані при перегляді вступної презентації Учні будуть використовувати Інтернет як засіб отримання довідкової інформації, ознайомлення із сучасними технологіями в галузі автомобіле будування. Також учні через соціальні мережі будуть обмінюватися фактичними матеріалами, проводити обговорювання власних робіт. Викладач через соціальні сервіси та чати підтримує з учнями зв’язок, контролює чи дійсно учні спілкуються та обмінюються інформацією. Використання Інтернету передбачається на усіх етапах реалізації проекту. Переглядаючи приклад учнівської роботи учні зможуть більш раціонально організувати власну діяльність, фактично приклад роботи слугуватиме методичними рекомендаціями щодо оформлення учнями власних робіт. Комп’ютерні роботи будуть оцінюватимуться під час захисту розроблених технологічних регламентів. Самоспрямованність навчання буде забезпечена шляхом попередньої інструктивно-тренінгової підготовки учнів, запровадження для учнів індивідуальних щоденників проходження проекту (ведення дослідження). Ступінь сформованості навичок самоспрямованності буде оцінена під час захисту робіт у формі з критеріями і балами викладача. Прогрес у навчанні учнів буде відслідкований за результатами ведення щоденника та захисту робіт, за наслідками яких буде створений рейтинговий список учнів. Для фасилітації буде застосовувати блог викладача за проектом.


Відомості про автора

про мене мій блог

Ім'я, прізвище

Ігор Голубничий


Фах, навчальний предмет

Інженер механік, викладач спецдисципліни

Навчальний заклад

Миколаївський професійний суднобудівний ліцей

Місто\село, район, область

Місто Миколаїв

Контактні дані

igor29071991@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

16 - 24 січня


Місце проведення тренінгу

м. Миколаїв, МПСЛ


Тренери

Красовська Віра Леонідівна