Портфоліо проекту "Дніпро - місто європейське"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:49, 29 вересня 2017, створена Obolonska.ganna (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Дніпро - місто європейське"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

історія, географія, інформатика

Вік учнів, клас

8-11класи , 14-16 років

Стислий опис проекту

Інтегрований проект розрахований на учнів 8-11 класів в рамках програмних тем курсів «Моє рідне місто» і «Європейський вибір України». Під час роботи над проектом учні знайомляться з туристичними об’єктами рідного міста в контексті Європейської інтеграції в процесі глобалізації, розробляють власний екскурсійний маршрут . Кінцевим продуктом спільноої праці учнів є відео презентація і друкований буклет.

План вивчення теми

План проекту

План впровадження

Оцінювання

Впродовж всієї теми будуть використовуватися запитання,щоб виявити наскільки учні орієнтуються в темі. Визначення попередніх знань, а також очікуваних результатів відбувається за допомогою таблиці З-Х-Д Під час заповнення та ведення блогу, який учні ведуть впродовж всього проекту, вони мають використовувати форму оцінювання блогу. Під час наповнення та пошуку інформації на сайт керуються документом Критичне оцінювання вебсторінок. Періодичний перегляд їх записів на відповідні коментарі та відгуки дозволяє оцінити розуміння учнів і за потребою скерувати їх досліди в правильне русло. В якості підсумку роботу учнів оцінюють як вони самі ( само оцінювання з використанням форм та контрольних списків 0 так і вчитель ,котрий керується Формою оцінювання. Під час підсумкового оцінювання учні обговорюють ключове питання та презентують свій блог та створену презентацію.

Контрольний список для оцінювання блогу

Контрольний список

Таблиця ЗХД

Форма оцінювання блогу

Оцінювання презентації

Оцінювання публікації

Діяльність учнів та вчителя

Учні відповідають на питання анкети з метою виявлення базових знань за предметом .Далі переглядають вчительску презентацію, яка стосується подальшої роботи над проектом. Проводять обговорення всіма творчи групамими ,обирають підтеми за інтересами. Всім групи заповнюють три колонки З-Х-Д. Наприкінці вивчення теми та завершенні створення проекту вони знову отримують цю таблицю і переглядають результати .Вчитель консультує на всіх етапах роботи ,ставить ключові ,тематичні та змістові запитання, демонструє презентацію із захисту авторських прав .Вчитель знайомить дітей з правилами роботи в Інтернеті, показує як вести бло, знайомить учнів з Формою оцінювання блогу, щоб допомогти створити свій власний блог. Над проектом учні працюють в групах та розкривають детально певну підтему. Інформацію учні розміщують на блозі, розповідають які висновки вони зробили, що винесли особисто для себе. Також оцінюють свою роботу з веб-ресурсами.

Фотогалерея

Буклет метод проектів

Презентація вчителя та учнів

Портфоліо проекту, опис

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери