Відмінності між версіями «Портфоліо проекту "Безпека дорожнього руху"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Дати проведення тренінгу)
(Місце проведення тренінгу)
Рядок 49: Рядок 49:
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
СШ№10
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==

Версія за 17:50, 16 листопада 2017


Назва навчальної теми

"Безпека дорожнього руху"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

діти дошкільного віку, молодша група

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Молодша група, тема проекту «Безпека дорожнього руху», використання художньої літератури, ігри, художньо-мовленнєва діяльність, СХД, діти імпровізували ситуацію «Дорога та світлофор»

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту проводиться: - діагностика навчальних потреб дітей за допомогою таблиці «З-Х-Я-Д», організаційної діаграми; - створюються критерії оцінювання майбутніх робіт за якими будуть відбуватися контроль в групах; - проводиться онлайн - опитування з попередніх знань дітей з даної теми; - перед початком роботи діти отримують контрольний аркуш з критеріями оцінювання та балами. - на протязі проекту здійснюються перевірка знань дітей з теми за допомогою асоціативного куща; - в ході роботи діти обговорюють отримані результати, проводять само оцінювання своєї роботи в групі, - після завершення роботи створюються дитяча презентація, яка відображає результати досліджень і діти роблять висновки, заповнюють листки, критерії само оцінювання та форму оцінювання виконання колективної роботи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту вихователь знайомить дітей та їх батьків з буклетом про метод проектів , а також з навчальною темою проекту у вигляді вступної презентації. На першому занятті відбувається попереднє оцінювання знань дітей за допомогою вхідного оцінювання. Таблиця З-Х-Я-Д використовуватиметься на протязі всього проекту. В ході проекту у дітей розвиватимуться навички 21 століття. Діти будуть виконувати дослідження та пошук інформації на задану тему за допомогою Інтернет ресурсів. За результатами досліджень та інформаційними матеріалами, що знайдуть самостійно або за допомогою батьків та вихователя діти створять презентацію проекту. В ході роботи учасники проекту дадуть відповіді на основні запитання проекту. Діти перевірять та закріплять свої знання з даної теми, виконуючи інтерактивну вправу (тренажер) «Безпека дорожнього руху»

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Мєлєтич Лідія

Фах, навчальний предмет

вихователь

Навчальний заклад

ДНЗ №30

Місто\село, район, область

м. Жовті Води, Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

06.11.2017- 18.11.2017

Місце проведення тренінгу

СШ№10

Тренери