Портфоліо навчального проекту ""

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:10, 25 березня 2015, створена Sinklitida2 (обговореннявнесок) (Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Література і культура

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)

історія,література

Вік учнів, клас

9 клас, 14-15 років

Стислий опис проекту

Профілактика захворювань шляхом спортивної діяльності є гарною практикою в усьому світі. Відсутність гарної фізичної форми відбивається на настрої, працездатності, емоційній активності. Сучасне досягнення науки свідчать про досить ефективну дію фізичного тренування на людей будь-якого віку. Реалізація проекту у рамках вивчення шкільної теми «Sport in our life” дозволяє не лише покращити знання з англійської мови, але й запроваджувати міжпредметні зв`язки.

   В результаті роботи над даним проектом учні визначають значення занятть спортом, звичок і навичок для здоров'я людини, аналізують правильність вибору життєвих принципів для подальшої життєдіяльності. Вчаться працювати у творчих групах, обробляти інформацію, складати аналітичні висновки.

Проект розрахований на учнів 7-х класів, які утворюють 2 групи. З завданнями для груп можна познайомитись у презентації вчителя. В подальшому діти застосовують набуті знання та переваги колективної роботи для реалізації власних проектів та втілюють їх у життя. За допомогою проекту учні повторять лексику по темам «Здоров’я» та «Спорт» , проаналізують різні аспекти здорового способу життя, поглиблять свої знання про профілактику захворювань, надання першої допомоги, спілкування з лікарем. Обмінюючись інформацією, вони мають змогу детальніше розглянути одну з обраних підтем: здорове харчування, здоровий спосіб життя, відвідування лікаря, перша допомога. Під час проекту вони вчаться монологічному та діалогічному мовленню з теми, активізують знання граматики (модальні дієслова, часові форми дієслів, питальні речення). Власні роботи учні оформляють у вигляді блогу та захищають проект усно.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Єльцова Інна Олександрівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель іспанської мови,спеціаліст

Навчальний заклад

КЗО СШ №7

Місто\село, район, область

Місто Дніпропетровськ, Дніпропетровська область

Контактні дані

sinklitida@gmail.com

Відомості про тренінг

У рамках проекту "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

16.03.2015 - 28.03.2015

Місце проведення тренінгу

КЗО "Гімназія №3"

Тренери

Вовк Тетяна Віталіївна