Портфоліо навчального проекту: "Olympic Games Today and Tomorrow"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:57, 3 листопада 2017, створена Прилуцька (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Olympic Games Today and Tomorrow.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, Інформатика

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект розглядає найважливіший аспект людського життя – взаємозв’язок спорту і здоров’я, соціального життя людини.. В результаті роботи над даним проектом учні визначають значення спорту для здоров’я людини, аналізують правильність вибору життєвих принципів для подальшої життєдіяльності. Розглядають значення олімпійського руху в житті всього світу. Вчаться працювати у творчих групах, обробляти інформацію, складати творчі проекти. Проект розрахований на учнів 7-х класів, які утворюють 3 групи: «Журналісти»,«Іноватори» та «Дізайнери».

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою усного опитування та анкетування.тест Під час роботи над проектом оцінюється рівень володіння учнями граматичним та лексичним матеріалом за темою.Протягом проекту вчитель спостерігає за роботою груп, надаючи необхідну допомогу . Під час захисту проектів відбувається оцінювання творчої роботи. У групах відбувається взаємооцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні ознайомилися з презентацією учителяпрезентація вчителя , розглянули план і обговорили проект, розглянули асоціативний кущкущ, Т-таблицю[1], З-Х-Д схемусхема . Щоб виробити внутрішню мотивацію необхідності вивчення теми методом проектів,[2] об’єдналися в творчі групи розподілили обов’язки на першому етапі роботи. Клас був поділений на 3 групи, кожна з яких досліджувала історію олімпійських ігор,символи , мотто та одяг олімпійських ігор. Групи розробили план роботи у проекті, чітко окреслили етапи. Пройшло загальне обговорення та визначення остаточного плану дій. В основі проекту була проблема пошуку інформації в Інтернеті та друкованих виданнях, вміння працювати з нею, аналізуватиїї та робити висновки. Учасники проекту використовували комп’ютер не тільки для механічного набору тексту, а й як джерело необхідної інформації. Ефективно застосовували комп’ютерні програми (MicrosoftPowerPoint, MicrosoftPublisher, MicrosoftWord). Проект наддав можливість учням проявити власні вміння і навички різногорівня: виокремленняо триманих знань з різних джерел інформації, демонстрація власних досягнень через створення колективних слайдових презентацій. Диференціація навчання

Публикация1 Логунова.jpg
Публикация2 Логунова.jpg

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Логунова Ольга Вікторівна

Фах, навчальний предмет

Англійська мова

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ степенів №60

Місто\село, район, область

м.Кривий Ріг, Центрально-Міський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

ehorka2008@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17 жовтня-30 жовтня 2017

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 60

Тренери

Прилуцька Вікторія Миколаївна