Відмінності між версіями «Портфоліо з теми "Подорож до Англії"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Повний План вивчення теми)
(Дати проведення тренінгу)
 
Рядок 83: Рядок 83:
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
  
29 жовтня - 03 листопада 2012 року
+
27 жовтня - 02 листопада 2012 року
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==

Поточна версія на 00:20, 2 грудня 2012


Назва проекту

Подорож до Англії

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основним предметом є англійська мова. Навчальна тема « British Lifestyle”. В ході проекту передбачена інтеграція з предметами « Інформатика», « Географія».

Навчальні цілі

Учні повині розуміти висловлювання із запропонованих тем, а також автентичні тексти пізнавального і краєзнавчого характеру. Уміти без попередньої підготовки висловлюватися в певних сферех спілкування і тематики; достатньо повно передавати зміст прочитаного, побаченого або почутого, висловлюючи та обґрунтовуючи своє ставлення до осіб, подій, явищ, про які йдеться; брати участь у дискусіях, логічно та аргументовано висловлюватися з обговорюваних проблем, доводити свою точку зору і своє ставлення до них. Уміти складати план, тези,робити презентацію, виконувати тести, писати листи відповідно до змісту.

Навички 21 століття: З’ясовувати причинно-наслідкові зв’язки та вміти ґрунтовно доводити розуміння ідеї; Вміти швидко та ефективно шукати інформацію, критично її оцінювати; Належно використовувати інформаційно-комунікативні технології в спілкуванні та співробітництві; Належно та продуктивно працювати з іншими; Вміти пристосовуватись до різних ролей та рівнів відповідальності; При роботі учні в малих групах над проектами формувати в них навички співробітництва, вміння планувати свою діяльність, ефективно спілкуватися, робити обґрунтований вибір. Навчити учнів порівнювати свою діяльність з критеріями, для того щоб вони вміли об’єктивно оцінювати та користуватися формами оцінювання.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Даний проект призначений для учнів 7 класу при вивченні теми «British Lifestyle.” Проект реалізується в комплексі з предметом «Інформатика», «географія». Основними видами діяльності учнів в ході проекту будуть дослідницькі дії, створення електронних продуктів з допомогою прикладних програм. Результатом проекту стане презентація учнів і сценка, яку поставлять учні за п’єсою Бернарда Шоу “Пігмаліон»

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

Опис оцінювання

На початку проекту учні проходять онлайн- анкетування за формою, яка визначає вхідні знання учнів по темі проекту, ступінь зацікавленості даною темою та очікування учнів. Учні заповнюють діаграму «Асоціативний кущ».

В ході самостійної та групової роботи учні проводять дослідницькі дії згідно поставлених кожній групі завдань. Для самооцінки своїх дій учні використовують форму оцінювання досліджень. Учні мають запитання на які вони повинні відповісти. На даному етапі роботи вчитель веде журнал спостережень за участю кожного учасника і коментує дії учнів в спільній роботі.

На підсумковому уроці групи роблять презентацію своїх напрацювань. Вчитель оцінює презентацію досліджень груп, а кожна з груп теж виставляє оцінку своїм однокласникам. Учні виконують запропонований їм тест, а вчитель оцінює виконаний тест. Пропонується учням оцінити вклад кожного учасника у спільний результат групи.

За результатами оцінювання різних етапів роботи виставляється підсумкова оцінка.

Діяльність учнів та вчителя

Урок 1. На початку роботи над проектом учитель демонструє учням електронну презентацію, метою якої є викликати інтерес до навчальної діяльності та з’ясувати навчальні потреби учнів. Учні після перегляду презентації проходять [1] онлайн-анкетування. Для кожної групи вчитель формулює завдання проекту і навчальні цілі. Учні розбиваються на групи і вирішують організаційні моменти роботи групи та яким чином вони зможуть реалізувати поставлені завдання. Навчальні завдання груп базуються на тематичних запитаннях навчального проекту. Спільним проблемним запитанням для двох груп є третє тематичне запитання. Кожна з груп укладає план роботи над своїм тематичним запитанням, який погоджується з вчителем і відповідає часовим рамкам роботи над проектом.

Урок 2-3 На другому і третьому уроках учні об’єднуються в групи за вподобаннями та планують роботу над дослідженнями. Для пошуку інформації учні використовують можливості Інтернету та виконують це завдання у вигляді самостійної роботи. На даному етапі педагог надає учням фасилітаційну інструкцію щодо правил пошуку інформації в Інтернеті. На допомогу учням у виконанні поставлених завдань вчитель надає фасилітаційну інструкцію, яка надає інструкції щодо класифікації матеріалу та пошуку основних ознак. Кожен учень у групі створює свій перелік місць, які б варто було відвідати. Для укладення маршруту подорожі по Лондону, діти проводять оцінку найбільш рейтингових місць, які стають основою маршруту. Для самооцінки своїх дій учні використовують форму оцінювання досліджень. Учні мають перелік змістових запитань на які вони мають дати відповідь. Керівник проекту має можливість коментувати хід їхньої дослідницької роботи, давати вказівки та інструкції, а також слідкувати за внеском кожного члена групи у спільний результат діяльності. В процесі роботи над презентацією учні користуються формою оцінювання презентації.

Урок 4 Результатом досліджень учнів є презентація та виконання тесту, де учні показали здобуті знання з даної теми, що нового вони дізналися про спосіб життя англійців, працюючи над проектом. Учні поставили уривок з п’єси “ Пігмаліон» Бернарда Шоу.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Марія Подола

Фах, навчальний предмет

Вчитель іноземної мови, англійська мова

Навчальний заклад

Баранівецький навчально-виховний комплекс "середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Самбірського району

Місто\село, район, область

село Баранівці Самбірського району Львівської області

Контактні дані

podolama.gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27 жовтня - 02 листопада 2012 року

Місце проведення тренінгу

Баранівецький НВК Самбірського району

Тренери

Сергій Пазюк