Портфоліо з теми "Писанка як один із символів України"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:42, 27 травня 2014, створена Olga Mikhaylova (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Усе радіє, Сміється сонечко з небес, Прозора річечка леліє – Христос Воскрес!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Трудове навчання, Образотворче мистецтво

Вік учнів, клас

9 років, 3 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Тема проекту "Усе радіє, Сміється сонечко з небес, Прозора річечка леліє – Христос Воскрес!" Розрахована для учнів 3 класу, з предмету Трудове навчання. Учні будуть досліджувати основні характеристики пасхальних яєць, дізнаються що символи служать не тільки для окраси, а й несуть певне значення. Додатково для учнів буде проведений конкурс віршів на тему Великодня. Учні будуть досліджувати символи та зовнішній вигляд пасхальних яєць в різних регіонах ,також створять презентацію про це в Power Point. Вони будуть шукати цікаву інформацію про розмальовані яйця в бібліотеці та в Інтернеті та випустять публікацію в Publisher. Учні проводитимуть конкурс, узагальнюватимуть матеріали пошуку та створять Веб-сайт в програмі Publisher.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання діяльності учнів проводиться на всіх етапах роботи. На початку проекту було застосовано стратегію для визначення навчальних потреб учнів «Думаємо-Об’єднуємось–Ділимось», що пропонує учням спочатку обдумати запитання, потім у парі з іншим учнем обговорити можливі відповіді на нього, а потім представити свої ідеї всьому класу для загального обговорення. Це допомагає учням організувати свої попередні знання і висунути нові ідеї. Для цього було використано Форму для запису узагальнень і запитань. Під час виконання проекту застосовувались письмові щоденники. Дані шоденники – розгорнені записи, які учні створюють у відповідь на навідні запитання. На додаток до рефлексії навідні запитання допомагають виявити спеціальні навички мислення, важливі для даного проекту. Наприкінці проекту учні демонстрували та захищали власні проектні презентації та брали участь у письмових та усних тестах, для чого використовувались запитання тестів і вікторин. Учні створювали власні презентації, щоб показати результати дослідження.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Кінцевим продуктом діяльності учнів буде wiki - стаття.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Михайлова Ольга

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського

Інститут початкової та гуманітарно-технічної освіти

Місто\село, район, область

місто Одеса

Контактні дані

E-mail:

Mikhaylova1993@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27.01.14 - 30.05.14

Місце проведення тренінгу

вул. О. Невського,39

Тренери

Боднар Лілія Василівна