Відмінності між версіями «Портфоліо з теми "Писанка як один із символів України"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя)
(Відомості про автора)
 
(не показані 2 проміжні версії цього учасника)
Рядок 24: Рядок 24:
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=
  
Перед початком проекту вчитель роздає батькам  буклет [http://wiki.iteach.com.ua/images/0/0e/%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B01pub.jpg] [http://wiki.iteach.com.ua/images/6/6a/%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B02pub.jpg]і оголошує що в їхньому навчальному класі буде проводитися дослідження, яке направлене на визначення як правильно потрібно святкувати Великодень, дізнаються що є невід’ємною традицією Великодня,які існують техніки оздоблення пасхальних яєць та яка символіка кольорів та знаків в різних регіонах України?
+
Перед початком проекту вчитель роздає батькам  буклет [http://wiki.iteach.com.ua/images/0/0e/%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B01pub.jpg] [http://wiki.iteach.com.ua/images/6/6a/%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B02pub.jpg]і оголошує що в їхньому навчальному класі буде проводитися дослідження, яке направлене на визначення як правильно потрібно святкувати Великодень, дізнаються що є невід’ємною традицією Великодня,які існують техніки оздоблення пасхальних яєць та яка символіка кольорів та знаків в різних регіонах України.
  
 
Кінцевим продуктом діяльності учнів буде  
 
Кінцевим продуктом діяльності учнів буде  
Рядок 32: Рядок 32:
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 
[[Користувач:Olga Mikhaylova |Михайлова Ольга]]
 
[[Користувач:Olga Mikhaylova |Михайлова Ольга]]
 
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 
Вчитель початкових класів
 
Вчитель початкових класів

Поточна версія на 15:30, 11 лютого 2015


Назва навчальної теми

Усе радіє, Сміється сонечко з небес, Прозора річечка леліє – Христос Воскрес!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Трудове навчання, Образотворче мистецтво

Вік учнів, клас

9 років, 3 клас

Стислий опис проекту

Тема проекту "Усе радіє, Сміється сонечко з небес, Прозора річечка леліє – Христос Воскрес!" Розрахована для учнів 3 класу, з предмету Трудове навчання. Учні будуть досліджувати основні характеристики пасхальних яєць, дізнаються що символи служать не тільки для окраси, а й несуть певне значення. Додатково для учнів буде проведений конкурс віршів на тему Великодня. Учні будуть досліджувати символи та зовнішній вигляд пасхальних яєць в різних регіонах ,також створять презентацію про це в Power Point. Вони будуть шукати цікаву інформацію про розмальовані яйця в бібліотеці та в Інтернеті та випустять публікацію в Publisher. Учні проводитимуть конкурс, узагальнюватимуть матеріали пошуку та створять Веб-сайт в програмі Publisher.

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання діяльності учнів проводиться на всіх етапах роботи. На початку проекту було застосовано стратегію для вивчення прикладів робіт учнів,який передбачає вивчення прикладів робіт учнів показує ступінь розуміння ними навчального матеріалу, уточнює їх очікування від навчання, і дає можливість оцінити якість раніше виконаних завдань. Це допомагає учням організувати свої попередні знання і висунути нові ідеї. Для цього було використано Форму для запису узагальнень і запитань. Під час виконання проекту застосовувались журнал ходу проекту. Дані журнали – розгорнені записи, які учні створюють у відповідь на навідні запитання. Наприкінці проекту учні застосовували кінцеве мережне опитування та за допомогою опитування перевіряли знаня, навички та уміння. Учні створювали власні презентації, щоб показати результати дослідження.

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком проекту вчитель роздає батькам буклет [1] [2]і оголошує що в їхньому навчальному класі буде проводитися дослідження, яке направлене на визначення як правильно потрібно святкувати Великодень, дізнаються що є невід’ємною традицією Великодня,які існують техніки оздоблення пасхальних яєць та яка символіка кольорів та знаків в різних регіонах України.

Кінцевим продуктом діяльності учнів буде Wiki - стаття.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Михайлова Ольга

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського

Інститут початкової та гуманітарно-технічної освіти

Місто\село, район, область

місто Одеса

Контактні дані

E-mail:

Mikhaylova1993@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27.01.14 - 30.05.14

Місце проведення тренінгу

вул. О. Невського,39

Тренери

Боднар Лілія Василівна