Відмінності між версіями «Портфоліо з теми "О.Генрі. "Останній листок"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
(7 клас, 12 років)
Рядок 10: Рядок 10:
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 
== 7 клас, 12 років ==
 
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=

Версія за 20:24, 28 січня 2014


Назва навчальної теми

Взаєморозуміння та прагнення зробити добро іншому як засіб подолання життєвих негараздів у новелі О.Генрі "Останній листок"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Світова література

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект з історії України для учнів 7 класу буде реалізовуватися під час вивчення теми «Київська Русь наприкінці Х-у першій половині ХІ ст» та в позаурочний час. У ході вирішення поставлених питань вони будуть працювати по групах, проводити опитування, аналізувати інформацію різних джерел та ресурсів, порівнювати, узагальнювати результати. Основними видами діяльності учнів в ході проекту будуть дослідницькі дії з історії України та створення електронних продуктів з допомогою прикладних програм. Результатом проекту стане презентація учнівських робіт.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї роботи над навчальним проектом проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення , розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для правильного оформлення та якісного наповнення кінцевих продуктів своєї діяльності (блогу, презентації і т.д.) учням пропонується ознайомитися заздалегідь із основними формами оцінювання , використовують контрольний список для презентації, контрольний список для інформаційного бюлетеню, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про Володимира Великого відбувається при заповненні ними Діаграми Вена та таблиці З-Х-Д. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Учні також використовують Форму оцінювання з балами, за якою вони мають створювати презентацію, публікацію. Результати оцінювання згідно виставлених критеріїв, вчитель заносить у журнал оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку навчання за цією темою потрібно: Переглянути терміни та основні поняття у довідковому інформаційному документі та пересвідчитися, що учні знають, як користуватися програмами Microsoft Оffis. Перевірити, чи учні знають, як шукати інформацію в Інтернеті, зберігати її та документувати. Роздати брошуру з основами проектного навчання батькам та іншим учасникам спільноти для ознайомлення з концепцію використання проектів у школі. Буклет для батьків. ст.1, Буклет для батьків. ст.2 Вчитель показує вступну презентацію, в ході якої націлює учнів на зясування основних питань проекту , об’єднує дітей у три групи і спрямовує напрямки їхньої діяльності.

Перед проведенням дослідження в Інтернеті учні ознайомлюються із Законом про авторське право і проходять тест про авторське право. Для роботи в Інтернеті вчитель пропонує учням інструкцію. Попередньо вчитель збирає усі необхідні дозволи: Лист про дозвіл на відкриття електронної поштової скриньки учня, батьківські дозволи для публікації роботи учня в мережі Інтернет, заповнює форму для збереження конфіденційності учня. В процесі роботи над проектом учні оцінюють інтернет-ресурси, щоб вірно та творчо використовувати дані для вирішення своєї проблеми. Для дослідження громадської думки учні ознайомлюються з правилами проведення опитувань в Інтернеті та працюють з сервісами електронного та миттєвого спілкування. Створюють форму для опитування. Результати своєї роботи учні презентують на блозі. Учитель проводить оцінювання на основі спостережень за формою оцінювання дослідження та перегляду продуктів діяльності учнів. Вчитель демонструє учням презентацію для фасилітації. Учні використовують Контрольний список для оцінювання продукту проекту, який допомагає їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Вчитель знайомить учнів із вимогами до учнівських робіт, пропонуючи ім. форми оцінювання презентації, публікації та блогу. Вчитель виступає координатором проекту. Скеровує роботу учнів. Результати учнівських робіт він вносить у журнал оцінювання і виставляє загальну тематичну оцінку.

Відомості про автора

Івануха Анастасія Анатоліївна

вчитель початкової освіти

Орджонікідзенська ПШ - сад

с. Орджонікідзе, Криворізького району, Дніпропетровської обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

29 жовтня-9 листопада 2012 року

Ремезівцівський НВК

Смерека Олександра Мирославівна