Відмінності між версіями «Портфоліо з теми "О.Генрі. "Останній листок"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 19: Рядок 19:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
'''Упродовж всієї роботи над навчальним проектом проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення , розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для правильного оформлення та якісного наповнення кінцевих продуктів своєї діяльності (блогу, презентації і т.д.) учням пропонується ознайомитися заздалегідь із основними формами оцінювання , використовують контрольний список для презентації, контрольний список для інформаційного бюлетеню, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про Володимира Великого відбувається при заповненні ними Діаграми Вена та таблиці З-Х-Д. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку.  Учні також використовують Форму оцінювання з балами, за якою вони мають створювати презентацію, публікацію. Результати оцінювання згідно виставлених  критеріїв,  вчитель заносить у журнал оцінювання. '''
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 21:41, 19 листопада 2012


Назва навчальної теми

До зеніту слави

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

історія України, інформатика

Вік учнів, клас

7 клас, 12 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект з історії України для учнів 7 класу буде реалізовуватися під час вивчення теми «Київська Русь наприкінці Х-у першій половині ХІ ст» та в позаурочний час. У ході вирішення поставлених питань вони будуть працювати по групах, проводити опитування, аналізувати інформацію різних джерел та ресурсів, порівнювати, узагальнювати результати. Основними видами діяльності учнів в ході проекту будуть дослідницькі дії з історії України та створення електронних продуктів з допомогою прикладних програм. Результатом проекту стане презентація учнівських робіт.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї роботи над навчальним проектом проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення , розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для правильного оформлення та якісного наповнення кінцевих продуктів своєї діяльності (блогу, презентації і т.д.) учням пропонується ознайомитися заздалегідь із основними формами оцінювання , використовують контрольний список для презентації, контрольний список для інформаційного бюлетеню, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про Володимира Великого відбувається при заповненні ними Діаграми Вена та таблиці З-Х-Д. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Учні також використовують Форму оцінювання з балами, за якою вони мають створювати презентацію, публікацію. Результати оцінювання згідно виставлених критеріїв, вчитель заносить у журнал оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери