Портфоліо з теми:"Наша Батьківщина-Україна"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:48, 27 лютого 2015, створена Anna Stepanenko (обговореннявнесок) (План вивчення теми (вставити файл))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Наша Батьківщина - Україна

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний - природознавство, другорядні - інформатика, математика,

Вік учнів, клас

10-11 років, 4 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Виконання навчального проету «Наша Батьківщина – Україна» передбачається для учнів 4 класу. Учні збагачують свої знання про нашу країну. Свої набутті знання вони висвітлюють у презентаціїї та блозі. Учні першої групи працюють над питтаням « Скільки існує заповідників та національних природних парків в Україні?» і створюють презентацію, а учні другої групи працюють питтаням «Якими корисними копалинами багата Україна?» ,створюють блог і викладують там свої знання.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Проект може бути організований для учнів 4 класу з предмету «Природознавство». Оцінювання відбувається протягом всього проекту. А саме: перед початком роботи відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою схеми З-Х-Д та учнівської конференції. Протягом виконання проекту вчитель спостерігає роботу груп надаючи при необхідності допомогу.В групах відбувається самооцінювання. А вчитель у ході проекту використовує такі методи оцінювання: неформальні опитуваня та неформальні спостереження і занотовування цікавих випадків. Наприкінці роботи над проектом відбувається оцінювання групової роботи, вкладу кожного учня, оцінювання мовлення,письмових робіт та письмових робіт для веб - сайту. Вчитель для оцінювання учнів може використати такі методи, як оцінювання презентації та блогу.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи - Згідно складеного плану впровадження проекту вчитель роздає вказівки особам задіяним в реалізації проекту (вчитель початкових класів, заступник директора, батьки) - вчитель проводить попереднє оцінювання, визначає рівень комп’ютерної грамотності учнів. Перед початком роботи вчитель роздає батькам для погодження форму батьківського дозволу для публікації роботи своєї дитини у мережу Інтернет та знайомить з методом проектів.На початку роботи вчитель ознайомлює учнів з санітарно-гігієнічними нормами роботи з комп’ютерною технікою. При перегляді презентації учні ознайомлюються з ключовим та тематичним питаннями проекту, формулюють свої питання до дослідження, об’єднуються в 2 групи за напрямками роботи.Вчитель пропонує учням список інформаційних джерел для дослідження. Потім вчитель пропонує переглянути сайти та оцінити ресурси Інтернету, нагадує учням про коректне використання інформації відповідно до авторського права. З метою ознайомлення учнів з правилами дотримання авторського права вчитель показує дітям презентацію.Кожна група отримує завдання до дослідження:

1 група - відповідає на питання «Якими корисними копалинами багата Україна?»,досліджують якими корисними копалинами багата наша країна та створюють блог, в який викладують всі свої знання, всю інформацію. Перед тим, як 1 група буде створювати блог вчитель знайомить дітей з інструкцією створення блогу.

2 група - відповідає на питання «Скільки заповідників та національних природних парків існує в Україні?», досліджують та з.ясовують скільки існує заповідників та національних природних парків на території України та створюють презентацію. Вчитель допомагає учням у створенні презентації, розробивши шаблон.

Під час проекту учні здійснюють спілкування з тими, хто знаходиться поза класом, беруть участь в інтерактивних обговореннях; збирають дані за допомогою онлайн-опитування. В кінці дослідження учні виступають перед класом зі своєю презентацією та блогом.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Попеня Анастасія

Фах, навчальний предмет

Початкова освіта

Навчальний заклад

ВП "Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка"

Місто\село, район, область

Луганська обл., м.Лисичанськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 23.02 по 28.02

Місце проведення тренінгу

м. Лисичанськ, Луганська область

Тренери

Степаненко Анна Іллівна

Сергієнко Наталія Володимирівна