Відмінності між версіями «Портфоліо з теми"Щасливий той,хто в звичнім побачив те,чого ніхто не бачив"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Контактні дані)
(Тренери)
 
Рядок 73: Рядок 73:
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
Теслюк Н.Т.  Дуброва Т.В.
+
Теслюк Н.Т.   
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 19:34, 20 листопада 2012


Назва навчальної теми

Щасливий той,хто в звичнім побачив те,чого ніхто не бачив

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика,географія

Вік учнів, клас

8клас,14р.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Над проектом працює 8 клас,тема «Щасливий той,хто в звичнім побачив те,чого ніхто не бачив».Види діяльності:підбір матеріалу,його аналіз,створення презентацій,публікацій.В процесі роботи над проектом учні глибше ознайомляться з поняттям геометричних фігур,які види фігур існують,як будувати геометричні фігури,де зустрічаються геометричні форми в природі.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план реалізаціїї проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, буклет, публікацію, блог. Мій план оцінювання, методи та інструменти оцінювання відповідають всім державним освітнім стандартам, програмам та точно вимірюють рівень досягнення навчальних цілей. Надаючи великого значення вивченню змісту, ці засоби оцінювання враховують характерні риси всього навчального процесу, такі як, наприклад, організацію роботи над учнівським проектом та презентування учнями результатів своєї діяльності Засоби оцінювання мають спеціальні розділи – описи критеріїв, в яких докладно описані конкретні знання, навички та поведінку. Засоби оцінювання прості та зрозумілі для використання учнями і вимірюють їх досягнення, порівнюючи їх з очікуваннями .На початку роботи над проектом використовуємо «Асоціативний кущ»,роботу з таблицями ЗХД ,презентацію основних питань;впродовж роботи-консультації,само-та взаємооцінювання.Знайомлю із оцінюванням презентації та оцінюванням бюлетня.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Започатковую дискусію щодо того, чому людям подобаються речі чіткої форми.Що такого особливого ,коли ти заходиш в кімнату,яка має форму квадрату? Трикутника? Це лише засіб втечі в світ фантазій? Починаю обговорення питання, яке буде темою дискусії цього року: Як геометрія допомагає нам краще зрозуміти оточуєче? Поговорю про те, які теми, що будуть вивчатися впродовж цього навчального року, допоможуть нам знайти відповідь на це ключове запитання.Перед початком проекту вчитель збирає дозволи від батьків на використання учнями інтернету, створення електронної скриньки та ознайомлює учнів із документом антиплагіат.Даю учням покрокову інструкцію,знайомить із презентацією.

Всім класом заповнюю три колонки таблиці З-Х-Д для того, щоб учні усвідомили і оцінили свої попередні знання та з’ясували, що саме вони знають та наприкінці вивчення теми знову роздам їх учням, щоб вони пересвідчились, які їх знання та уявлення були помилковими. Потім обговорюю з учнями, чи розуміють вони, як розрізнити геометричні фігури?. Прочитаю властивості чотирикутників. Поясню, як в цьому навчальному проекті вони будуть працювати, щоб відповісти на Ключове та Тематичні запитання. Поясню, що учні будуть виконувати проект, в якому вони оберуть собі тему та проблему, яка стосується і сьогодення, сучасних проблем, та шукати шляхи вирішення такої подібної проблеми. Запрошу учнів використовувати Інтернет - ресурси для того, щоб знайти відомі та славнозвісні доведення теореми за допомогою вікі-статей та блогів.Учні прводять он-лайн опитування.Вчитель відслідковує роботу учнів за діаграмою відповідей. Покажу учням, як вести читацький щоденник для відповідей. Цей щоденник надає учням можливість для документування їх читання, щоб записувати свої думки та відповідати на важливі запитання і наводити приклади пояснення властивостей. Деякі учні можуть побажати вести свої читацькі щоденники у вигляді блогів. Деякі учні можуть вести свої блоги від імені «геометричної фігури». Ознайомлю учнів з Формою оцінювання блогу для того, щоб допомогти їм створити такий блог. Переглядаю ці щоденники кожного тижня, щоб відслідковувати, як учні навчаються та розуміють властивості,означення,теореми. Використовую ці відомості, щоб спрямовувати навчання учнів та допомагати їм при потребі. Під час вивчення теми пропоную учням різні альтернативні способи навчання, враховуючи різні навчальні (когнітивні) стилі. групах та індивідуально. Ознайомлю учнів з славнозвісними доведеннями теореми Піфагора. Покажу приклади доведень.: • Яка фігура називається квадратом? • Яка фігура називається трикутником? Яким чином використання образності впливає на те, як ми реагуємо на епізод?

Час від часу під час вивчення теми, запрошую учнів до обговорення Ключового запитання Як геометрія допомагає нам краще розуміти себе? Підсумкові учнівські проекти • Учні проводять дослідження геометричних фігур і створюють буклет. • Учні досліджують Інтернет-сайти, інтерв'юють фахівців і читають книги, щоб знайти відповідь на друге тематичне питання і створюють мультимедійну презентацію. • Учні проводять дослідження Інтернет-сайтів і друкованих джерел, щоб знайти способи досліджень певної фігури і створюють блог. Вчитель оцінює діяльність учнів. Проводимо круглий стіл (громадськість, учні, вчителі), вчитель презентує буклет сторінка 1,сторінка 2

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Стасюк Оксана Дмитрівна


Фах, навчальний предмет

вчитель математики

Навчальний заклад

ЧЗШ №4

Місто\село, район, область

Червоноград,Львівська

Контактні дані

stasukoksana4@gmail.com

Відомості про тренінг

10 версія Intel"Навчання для майбутнього"


Дати проведення тренінгу

05.11-16.11

Місце проведення тренінгу

зсш №4

Тренери

Теслюк Н.Т.