Відмінності між версіями «Портфоліо до теми "ПТК річки Самари" 8 клас»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Місто\село, район, область)
(Тренери)
Рядок 75: Рядок 75:
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 
[[Полякова Марія Вікторівна]]
 
[[Полякова Марія Вікторівна]]
 +
 +
[[Скуратовська Людмила Григорівна]]
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]

Версія за 18:23, 6 квітня 2015


Назва навчальної теми

Природно-територіальні комплекси України

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія.Екологія. Рідний край. Навколишній світ.

Вік учнів, клас

8 клас , 13-14 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Виконується в 8 класі з географії з теми: «Природно-територіальні комплекси України». Проект пошуково-дослідницький. Тому учні збирають інформацію, проводять дослідження, аналізують та демонструють готовий продукт.

300px 300px

План вивчення теми

Мій план

Оцінювання

На початку проекту проводимо вхідне тестування, учитель пропонує заповнити таблицю ЗХД. пропонуємо переглянути презентацію та обговорити та дати відповіді на Тематичні та Ключові питання. Проводимо обговорення та опитування учнів щодо визначення рівня попередніх знань для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектами; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Учні використовують контрольний список для створення презентації для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в журналах спостережень та досліджень допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовуємо упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуємо для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів. Учні використовують форму оцінювання презентації та форму для зворотного зв'язку для здійснення учнями само оцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію учні отримують до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації проектів. Діти проходять вихідне тестування на блозі вчителя та заповнюють таблицю ЗХД.

Діяльність учнів та вчителя

Учні проходили вхідне тестування на блозі вчителя та заповнили таблицю ЗХД. Вчитель демонструє презентацію. Учні під час перегляду демонстрації знайомляться і обговорюють ключові та тематичні запитання. Вчитель об’єднує учнів в групи за бажанням учнів в три групи:

1 група - Охарактеризують річку Самару, її гідрологічний стан, рослинний та тваринний світ

2 група - Виявлять джерела забруднення водних ресурсів рідного краю

3 група - Проведуть аналіз річкової та питної води.

Учні отримують завдання на виконання учнівського проекту. Знайомимо учнів з правилами пошуку інформації в Інтернеті, етичними нормами використання веб-сайтів, з критеріями оцінювання інтернет-ресурсів та обговорення результатів вправ пошуку та оцінювання інформації з веб-сайтів. Для формування в учнів звички коректно використовувати чужі матеріали, не лише друковані, а й із Інтернету, доцільно оцінювати їх уміння посилатися на використані ресурси Інтернету.

1 група – збирала інформацію в Інтернеті

2 група – досліджувала природні компоненти ПТК р. Самари

3 група – зробила аналіз, презентацію та презентували її.

Оцінювання учнівських комп’ютерних робіт, їх діяльності в ході виконання проектів відбуватися за формою оцінювання презентацій. Учні проходили вихідне тестування на блозі вчителя та заповнили таблицю ЗХД. Учням, що мають проблеми у навчанні пропоную додатковий час для виконання окремих завдань, змінюю та уточнюю цілі навчання, об’єдную в групи за особливими критеріями,встановлюю календарні терміни на виконання завдань, адаптовані до їх потреб, а також підтримка учнів-консультантів. Тестування, виконання завдань за зразком. Учні демонструють свої знання через усне опитування та тестування. Обдаровані учні отримують додаткові завдання для роботи над проектами, самостійні дослідження, незалежне самостійне вивчення, складніші завдання, що потребують поглибленого вивчення, продовження дослідження споріднених тем на вибір учня, а також завдання на синтез, аналіз. Провести біологічне дослідження якості води річки Самари та запропонувати вихід із такої екологічної ситуації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Самойленко Наталія Григорівна

Фах, навчальний предмет

Учитель географії.

Навчальний заклад

Колегіум № 11

Місто\село, район, область

Місто Новомосковськ. Дніпропетровська область.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

З 13 по 20 березня 2015 року

Місце проведення тренінгу

Колегіум № 11

Тренери

Полякова Марія Вікторівна

Скуратовська Людмила Григорівна