Портфоліо для учнів 3-4 класів з фізичної культури за темою "Перша сходинка до щастя – здоров’я."

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:18, 12 січня 2018, створена Luscenko (обговореннявнесок) (Контактні дані)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Розвиток творчих здібностей дітей при вивченні фізики

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоровя, біологія, психологія, захист вітчизни.

Вік учнів, клас

9-10 років, 3-4кл

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект для учнів 3-4 класів з теми Перша сходинка до щастя - здоровья . Учні мають вивчити й впроваджувати в повсякденну практику комплексами вправ на всі групи м’язів розвинути свої функціональні можливості, з урахуванням сучасних тенденцій здорового способу життя, засобами рухових та спортивних ігор.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Вчитель оцінює готовність учнів до виконання проектних робіт та навичками володіння комп’ютером. Пропонує інтернет джерела, які допоможуть знайти додаткову інформацію про додаткові заходи, що можуть зміцнити здоров’я. Також окрема увага приділяється вчительській презентації, завдяки якій учні запамятовують основні поняття та питання теми. Вчитель знайомить учнів з методами , критеріями оцінювання та самооцінювання процесу роботи. На 3 уроці з даної теми, вчитель здійснює поточне оцінювання, допомагає усунути недоліки, веде журнал спостереження, залучає учнів до створення планів своїх проектів. По закінченню робіт вчитель оцінює роботи учнів. А ті аналізують роботи своїх товаришів.

Самостійна робота з фізичної культури

Таблиця ЗХД

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту вчитель ознайомлює учнів з ключовими питаннями проекту, представляє попередні проектні роботи учнів, коротко аналізує їх переваги та недоліки, наводить учням власний приклад учнівської роботи, пропонує інтернет – джерела для пошуку інформації, способи та інструменти для організації інтернет-спілкування у групах та спільного вирішення проблем, пропонує обдарованим учням додаткові завдання. Учні аналізують поставлені ключове та тематичне запитання,обговорюють шляхи пошуку відповідей на них, обдаровані учні дають відповіді на додаткові запитання, запропоновані вчителем. У процесі виконання проектних робіт учитель здійснює спостереження за діяльністю учнів, допомагає учням здійснювати пошук інтернет – ресурсів, здійснює поточне оцінювання зробленої роботи та прогресу учнів(порівнюючи отримані результати з критеріями, поданими у формі оцінювання блогу) Учні створюють блоги для представлення результатів своїх робіт та рефлексії, здійснюють пошук інформації в мережі Інтернет, аналіз та обробку отриманої інформації, проводять власні дослідження, опитування чи анкетування, дають відповіді на поставлене тематичне запитання.

Презентація ідей проекту

Презентація вчителя

Презентація учня

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лущенко Юля Григорівна

Фах, навчальний предмет

фізична культура

Навчальний заклад

Меліоративна ЗОШ І-ІІІст

Місто\село, район, область

смт Меліоративне, Новомосковський район, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

0966839979

Відомості про тренінг

04-16 грудень 2017

Дати проведення тренінгу

04-16 грудень 2017

Місце проведення тренінгу

Меліоративна ЗОШ І-ІІІст

Тренери

Лісняк Тетяна Сергіївна