Відмінності між версіями «Портфоліо Якименко Ю.А. за темою "Скарби України"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 17: Рядок 17:
 
=[https://docs.google.com/document/d/1FhFyM2uf_ixHTRG7EkpxP7YKr8ZfPtheV3A6nMDeYEQ/edit План вивчення теми] =
 
=[https://docs.google.com/document/d/1FhFyM2uf_ixHTRG7EkpxP7YKr8ZfPtheV3A6nMDeYEQ/edit План вивчення теми] =
  
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
+
=Оцінювання (стислий опис та інструменти)=
 +
 
 +
Оцінювання роботи учнів розпочинається із [https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSexY0Ieh4m0aJjc87YC56vpHW1sKCf5LlacP0_vrCEkEJVDCQ/viewform он-лайн тестування], де учням буде запропоновано оцінити свою  обізнаність  у  запропонованій  темі  та  розуміння  учнями  поняття  “  Історичні  скарби  України” Далі відбудеться  заповнення таблиці [https://docs.google.com/document/d/1TLe6bz1KgfSFS24CRs8mwBTWhXBTI5TpS2bGpjwNJks/edit «ЗХД»]. Учні на аркуші паперу        активізують попередні знання (що вони знають про риси характеру, свою  країну  та  культурні  і  архітектурні  пам’ятники  свого  краю.).
 +
Учні починають з обговорення ідей в області «Знаю». Пізніше, після демонстрації [https://docs.google.com/presentation/d/1OeuA4e3qWX-rQNOJe-bQ8SmxY_n_9bAFRlO-TI1fEyc/edit#slide=id.p3 вчительської презентації], аналізу он-лайн відповедей та постанови проблеми (що  є  справжнім  скарбом  держави і народу ), учні збирають питання, які вони хочуть вивчити, – «Хочу дізнатися».
 +
 
 +
Наприкінці проекту учні заповнюють останню колонку таблийі ЗХД – «Дізнався».
 +
Вчитель оцінює діяльність окремих учнів та груп, зокрема, в процесі їхньої роботи, відвідування      консультацій (реальне та електронне спілкування з учнями через Інтернет),  де  він бачить прогрес роботи учнівських груп, віднайдені списки джерел та літератури, Інтернет-ресурсів , їхні міркування. Зустрічі в ході проекту показуватимуть готовність (чи неготовність) учнів до переходу на наступний етап у роботі над проектом. Також вчитель буде намагатися сприяти  самооцінюванню і рефлексії, шляхом  пропозиції учням оцінити власну роботу, свої думки і навчання та свої товаришів, методи їх поліпшення.
 +
Завершальний етап оцінювання розпочинається із презентації і захисту [https://docs.google.com/presentation/d/1zyMgWVQgh135BFtBFtlF_GCanX40yMJmE2JCLELZWqY/edit?usp=sharing учнівських робіт]  (критерії яких визначені вчителем ще на початку проекту), остаточним заповненням таблиці «ЗХД»  та контролю знань з теми шляхом [https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfS7S1Y1hpJEkqVW1475VohSUCfLmFrMoYMTBEt3iVYIPvsIQ/viewform нескладного тестування (Форма Google)]. Після цього вчитель займається підсумковим оцінюванням.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 15:37, 8 грудня 2017


Назва навчальної теми

Скарби України

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Я у світі

Вік учнів, клас

3 клас, 8-9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис та інструменти)

Оцінювання роботи учнів розпочинається із он-лайн тестування, де учням буде запропоновано оцінити свою обізнаність у запропонованій темі та розуміння учнями поняття “ Історичні скарби України” Далі відбудеться заповнення таблиці «ЗХД». Учні на аркуші паперу активізують попередні знання (що вони знають про риси характеру, свою країну та культурні і архітектурні пам’ятники свого краю.). Учні починають з обговорення ідей в області «Знаю». Пізніше, після демонстрації вчительської презентації, аналізу он-лайн відповедей та постанови проблеми (що є справжнім скарбом держави і народу ), учні збирають питання, які вони хочуть вивчити, – «Хочу дізнатися».

Наприкінці проекту учні заповнюють останню колонку таблийі ЗХД – «Дізнався». Вчитель оцінює діяльність окремих учнів та груп, зокрема, в процесі їхньої роботи, відвідування консультацій (реальне та електронне спілкування з учнями через Інтернет), де він бачить прогрес роботи учнівських груп, віднайдені списки джерел та літератури, Інтернет-ресурсів , їхні міркування. Зустрічі в ході проекту показуватимуть готовність (чи неготовність) учнів до переходу на наступний етап у роботі над проектом. Також вчитель буде намагатися сприяти самооцінюванню і рефлексії, шляхом пропозиції учням оцінити власну роботу, свої думки і навчання та свої товаришів, методи їх поліпшення. Завершальний етап оцінювання розпочинається із презентації і захисту учнівських робіт (критерії яких визначені вчителем ще на початку проекту), остаточним заповненням таблиці «ЗХД» та контролю знань з теми шляхом нескладного тестування (Форма Google). Після цього вчитель займається підсумковим оцінюванням.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери