Відмінності між версіями «Портфоліо Шульги Світлани Іванівни з теми "Історія, одягнена в роман"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Фах, навчальний предмет)
(Навчальні цілі)
Рядок 20: Рядок 20:
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
 +
Після завершення навчального проекту учень: переказує близько до тексту ключові епізоди роману “Айвенго”; сприймає великий за обсягом текст цілісно;
 +
визначає головну тему твору: зображення боротьби англосаксів з норманами в XII ст. і усобиць норманів (принц Джон і король Ричард, усобиці феодальної знаті, які справді мали місце в історії); наводить приклади зображення панорами життя середньовічної Англії (історичного колориту) в романі; висловлює судження про вплив реальних історичних подій, соціального статусу і національності на долю людини; характеризує образи Айвенго, Седріка Сакса, Бріана де Буагільбера та ін.;
 +
пояснює втілення у тексті ідеї віротерпимості й національної толерантності;висловлює особисте ставлення до проблем, що порушуються в романі, аргументуючи свою точку зору прикладами і цитатами з тексту.
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=

Версія за 15:27, 30 вересня 2012

Назва проекту

"Історія, одягнена в роман"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Світова література, всесвітня історія

Навчальна тема

В. Скотт як засновник жанру історичного роману. Зображення в романі "Айвенго" боротьби англосаксів з норманами у ХІІ ст. й усобиць норманів.

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Після завершення навчального проекту учень: переказує близько до тексту ключові епізоди роману “Айвенго”; сприймає великий за обсягом текст цілісно; визначає головну тему твору: зображення боротьби англосаксів з норманами в XII ст. і усобиць норманів (принц Джон і король Ричард, усобиці феодальної знаті, які справді мали місце в історії); наводить приклади зображення панорами життя середньовічної Англії (історичного колориту) в романі; висловлює судження про вплив реальних історичних подій, соціального статусу і національності на долю людини; характеризує образи Айвенго, Седріка Сакса, Бріана де Буагільбера та ін.; пояснює втілення у тексті ідеї віротерпимості й національної толерантності;висловлює особисте ставлення до проблем, що порушуються в романі, аргументуючи свою точку зору прикладами і цитатами з тексту.

Опис оцінювання

Діяльність учнів та вчителя

Вікі-стаття групи "Дослідники"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Шульга Світлана Іванівна

Фах, навчальний предмет

учитель світової літератури, світова література

Навчальний заклад

Злинська ЗШ №1 І-ІІІ ст.

Місто\село, район, область

с. Злинка, Маловисківський район, Кіровоградська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17-30 вересня 2012 року

Місце проведення тренінгу

Злинська ЗШ №1 І-ІІІ ст.

Тренери

Шверненко Тетяна Василівна