Відмінності між версіями «Портфоліо Шубіної Ольги з теми "Мода і стиль"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 24: Рядок 24:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
Вивчаючи тему, учні мають зрозуміти важливість правильного підбору одягу в різних ситуаціях,роль одягу в житті людини. Має формуватися смак,відчуття стилю. В процесі підготовки до теми учні отримують  індивідуальні завдання:створити презентації, свої власні розробки одягу, пошукова робота з історії стилів моди, виконують діаграми разом зі вчителем. Особливо важливим  і цікавим є  повідомлення і презентація про історію українського одягу,української вишиванки.Довести учням, що одяг є виявом індивідуальності, розповісти і ознайомити із символікою кольорів.Стиль повинен відповідати зовнішності,характеру,смакам людини, довести, що мода і етикет взаємозалежні,головною етикетною нормою моди є відчуття міри в усьому. Колір одягу теж підкреслює нашу індивідуальність і наш настрій.Наш одяг не повинен ображати почуття інших людей. Мета проекту навчити учнів наводити приклади різних стилів і форм одягу,формувати вміння характеризувати роль моди  і стилю  в житті людини,, пояснювати ,як виявляються норми етикету в одязі та зовнішності людини, моделювати  та розв’язувати ситуації, розвивати естетичні смаки, виховувати почуття прекрасного. Проект включає в себе  спільну роботу з батьками, що дає можливість  важливого спілкування батьків і дітей. Цікавим і актуальним для « живого» спілкування важливість роботи в групах та в парах, що сприяє більш тісному контакту , вмінню висловлювати свої ,думки, відстоювати свою точку зору. Групова робота ,чи робота в  парах , чи індивідуальна включає в себе можливості створення фасонів одягу та їх презентацію .Оцінювання творчих робіт   носить теж індивідуальний характер. Може бути створене журі та найкращі роботи  будуть  представлені  на вебасайті школи, та в  шкільній газеті. Співпраця з батьками має носити  не епізодичну роботу, а ставати системою в тісному спілкуванні батьки- діти.  Проект має відкрити таланти та сприяти гармонійному розвитку особистості.
+
Вивчаючи тему, учні мають зрозуміти важливість правильного підбору одягу в різних ситуаціях, роль одягу в житті людини. Має формуватися смак, відчуття стилю. В процесі підготовки до теми учні отримують  індивідуальні завдання: створити презентації, свої власні розробки одягу, пошукова робота з історії стилів моди, виконують діаграми разом зі вчителем. Особливо важливим  і цікавим є  повідомлення і презентація про історію українського одягу, української вишиванки. Довести учням, що одяг є виявом індивідуальності, розповісти і ознайомити із символікою кольорів. Стиль повинен відповідати зовнішності, характеру, смакам людини, довести, що мода і етикет взаємозалежні, головною етикетною нормою моди є відчуття міри в усьому. Колір одягу теж підкреслює нашу індивідуальність і наш настрій. Наш одяг не повинен ображати почуття інших людей. Мета проекту навчити учнів наводити приклади різних стилів і форм одягу, формувати вміння характеризувати роль моди  і стилю  в житті людини, пояснювати, як виявляються норми етикету в одязі та зовнішності людини, моделювати  та розв’язувати ситуації, розвивати естетичні смаки, виховувати почуття прекрасного. Проект включає в себе  спільну роботу з батьками, що дає можливість  важливого спілкування батьків і дітей. Цікавим і актуальним для «живого» спілкування важливість роботи в групах та в парах, що сприяє більш тісному контакту, вмінню висловлювати свої, думки, відстоювати свою точку зору. Групова робота, чи робота в  парах, чи індивідуальна включає в себе можливості створення фасонів одягу та їх презентацію. Оцінювання творчих робіт носить теж індивідуальний характер. Може бути створене журі та найкращі роботи  будуть  представлені  на вебасайті школи, та в  шкільній газеті. Співпраця з батьками має носити  не епізодичну роботу, а ставати системою в тісному спілкуванні батьки - діти.  Проект має відкрити таланти та сприяти гармонійному розвитку особистості.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 10:47, 12 червня 2014


Назва навчальної теми

Мода і стиль

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Уроки етики, виховні години, технології.

Вік учнів, клас

10-14 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Одяг - не головний, але дуже важливий елемент людської індивідуальності,який підкреслює особливості характеру людини. Модно одягнена людина та,яка має свій стиль. Для учнів 5-8 класів тема моди і стилю є актуальною. Учні до теми готують свої презентації, знаходять матеріали про історію розвитку моди, переглядають учительську презентацію, приймають участь в опитуванні, запрошують батьків на урок, оформлюють стенд зі своїми власними моделями, готують повідомлення про стилі одягу.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Проект включає творчий підхід і в підготовці, і в оцінюванні учнів. Для ефективної роботи цікавим і змістовним буде проведення вхідного і вихідного тестування (анкетування). Учні можуть виступати в ролі інтерв’юерів. На сайті школи та на засіданні учнівського самоврядування доцільно буде оголосити конкурс макетів-моделей. Учні як і вчитель можуть самостійно підготувати тестові завдання. В даному проекті головне не оцінка - головне творчість.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Вивчаючи тему, учні мають зрозуміти важливість правильного підбору одягу в різних ситуаціях, роль одягу в житті людини. Має формуватися смак, відчуття стилю. В процесі підготовки до теми учні отримують індивідуальні завдання: створити презентації, свої власні розробки одягу, пошукова робота з історії стилів моди, виконують діаграми разом зі вчителем. Особливо важливим і цікавим є повідомлення і презентація про історію українського одягу, української вишиванки. Довести учням, що одяг є виявом індивідуальності, розповісти і ознайомити із символікою кольорів. Стиль повинен відповідати зовнішності, характеру, смакам людини, довести, що мода і етикет взаємозалежні, головною етикетною нормою моди є відчуття міри в усьому. Колір одягу теж підкреслює нашу індивідуальність і наш настрій. Наш одяг не повинен ображати почуття інших людей. Мета проекту навчити учнів наводити приклади різних стилів і форм одягу, формувати вміння характеризувати роль моди і стилю в житті людини, пояснювати, як виявляються норми етикету в одязі та зовнішності людини, моделювати та розв’язувати ситуації, розвивати естетичні смаки, виховувати почуття прекрасного. Проект включає в себе спільну роботу з батьками, що дає можливість важливого спілкування батьків і дітей. Цікавим і актуальним для «живого» спілкування важливість роботи в групах та в парах, що сприяє більш тісному контакту, вмінню висловлювати свої, думки, відстоювати свою точку зору. Групова робота, чи робота в парах, чи індивідуальна включає в себе можливості створення фасонів одягу та їх презентацію. Оцінювання творчих робіт носить теж індивідуальний характер. Може бути створене журі та найкращі роботи будуть представлені на вебасайті школи, та в шкільній газеті. Співпраця з батьками має носити не епізодичну роботу, а ставати системою в тісному спілкуванні батьки - діти. Проект має відкрити таланти та сприяти гармонійному розвитку особистості.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Шубіна Ольга Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель російської мови, світової літератури та етики

Навчальний заклад

Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

Місто\село, район, область

м. Фастів, Київська область

Контактні дані

olusa16 на mail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

02.06.-06.06.2014р.

Місце проведення тренінгу

Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5.

Тренери

Одарич Олена Станіславівна, Семендяй Оксана Миколаївна, Грищенко Алла Павлівна.