Відмінності між версіями «Портфоліо Шпака Г з теми "Про тепло і холод, або деяке призначення пухнастих хвостиків"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 28: Рядок 28:
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
• Вчитель переконує учнів і  батьківську громаду  у необхідності використання методу проектів з допомогою інформаційного буклету.
 
• Вчитель переконує учнів і  батьківську громаду  у необхідності використання методу проектів з допомогою інформаційного буклету.
 
+
[[Файл:Бук.jpg]]
 
• Учні проходять вхідне оцінювання.
 
• Учні проходять вхідне оцінювання.
 
• Вчитель,враховуючи побажання учнів ділить клас на групи та допомагає зробити розподіл обов’язків у групі:
 
• Вчитель,враховуючи побажання учнів ділить клас на групи та допомагає зробити розподіл обов’язків у групі:

Версія за 08:06, 15 червня 2013


Назва навчальної теми

Теплові явища. Кількість теплоти. Теплові машини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, інформатика, українська мова

Вік учнів, клас

13 років, 8 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учасниками проекту є учні 8-го класу, які вивчають тему «Теплові явища. Кількість теплоти. Теплові машини» . Працюючи над проектом учні досліджують теплові властивості різних тіл порівнюючи штучно виготовлені і ті які існують у природі. Вибрають найкращий матеріал за параметрами найменша маса та об’єм і найменшу теплопровідність. Результатом роботи учнів буде виготовлена сумка-термос.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання в журналі оцінювання , щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Перед початком роботи над проектом учитель проводить вхідне опитування за допомогою таблиці ЗХД та асоціативного куща асоціативного куща Способи оцінювання та самооцінювання, які будуть здійснюватися впродовж роботи над проектом: самоспрямування у навчанні; контрольний список для аналізу; оцінювання критичного мислення; контрольний список креативності; самооцінка вкладу в роботу групи; самооцінка ведення блогу; оцінка вчителем учнівського блогу.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

• Вчитель переконує учнів і батьківську громаду у необхідності використання методу проектів з допомогою інформаційного буклету. Бук.jpg • Учні проходять вхідне оцінювання. • Вчитель,враховуючи побажання учнів ділить клас на групи та допомагає зробити розподіл обов’язків у групі: «Пір’їнки», «Пушинки», «Перлинки», «Пісчинки» • Вчитель проводить інструктаж з техніки безпеки з обов’язковим записом у журналі. • Учитель ознайомлює учнів із Законом про авторське право, а також знайомить дітей із прийомами критичного оцінювання ресурсів мережі Інтернет. • При потребі учні складають лист-прохання на дозвіл використання певних ресурсів інтернету (фото, малюнки); • Вчитель рекомендує учням перелік сайтів для використання у даному проекті. • Вчитель бере у батьків дозвіл на створення електронних скриньок. • Проводить бесіду про навчальну та дослідницьку діяльність Робота груп Всі групи мають рівносильні завдання: 1. Знайти інформацію в Інтернеті про використання теплових властивостей тіл у побуті, техніці і природі («Пір’їнки» - пір’я; «Пушинки» - пух, вата, бавовна і інші; «Перлинки» - твердих тіл; «Пісчинки» - сипучих) і підготувати виступ. 2. Обговоривш, обираєм ті матеріали які будемо будемо в подальшому досліджувати. А також, висуваєм гіпотезу про те який матеріал може бути використаний для виготовлення сумки-термоса. 3. Проводимо експеримент з тими матеріалами які відібрали. Який саме придумують учні самі. 4. Опрацьовують отримані результати і визначаються з матеріалом, а також порівнюють свою гіпотезу з отриманим результатом 5. До готової зручної сумки прилаштовують відповідний матеріал. 6. Перевіряють теплові властивості сумки. 7. Роблять звіти про проведену роботу.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Григорій Шпак

Фах, навчальний предмет

Вчитель, Фізика

Навчальний заклад

Коршівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Коршів Коломийського району Івано-Франківської області

Контактні дані

тел.: 0686200916
Email: shpak9021966@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10.06.2013 - 15.06.2013

Місце проведення тренінгу

м.Івано-Франківськ, ОІППО

Тренери

Надія Манько, Тетяна Орлова