Відмінності між версіями «Портфоліо Чудного Олега з теми "Фізика і природа"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Місто\село, район, область)
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
Рядок 22: Рядок 22:
  
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 +
Сформують навички створення презентацій, блогів, буклетів, які будуть переконливими для лідерів місцевої громади. Вдосконалювати навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про  явища природи . Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про природні явища, класифікуючи їх та предствляти результати своїх досліджень за допомогою графіків чи діаграм або інших засобів візуалізації даних. Сформувати уміння аналізу природних  явищ, які виникають навколо них, з'ясування причинно-наслідкових зв'язків, ґрунтовне доведення та розуміння ідей поширення та сприйняття світу; оформлення результатів дослідження проблем та відповідей запитання за допомогою технологій Веб 2.0 та подальшого їх онлайн-обговорення.
  
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=

Версія за 08:02, 23 серпня 2012



Назва проекту

Фізика і природа

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика,інформатика,природознавство.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Починаємо вивчати фізику

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

Даний навчальний проект призначений для учнів 7 – го класу і спрямований на активізацію пізнавальної діяльності школярів. Опрацювання матеріалу учні проводять самостійно, виконуючи при цьому пошукову, дослідницьку, аналітичну діяльності. Запропонований матеріал вивчається на перших уроках фізики, а тому він викликає в учнів зацікавленість, показує цілісність наукових знань для вивчення природних явищ. Навчальний проект спрямований на оволодівання учнями новими термінами, фізичними поняттями.Робота над проектом допоможе учням більш глибоко осягнути дану тему, виконуючи досліди з теми, знаходячи відповідну інформацію, оформлюючи результати своїх досліджень. А також допоможе розвинути навички 21-го століття та навички роботи з технологіями Веб 2.0.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Сформують навички створення презентацій, блогів, буклетів, які будуть переконливими для лідерів місцевої громади. Вдосконалювати навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про явища природи . Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про природні явища, класифікуючи їх та предствляти результати своїх досліджень за допомогою графіків чи діаграм або інших засобів візуалізації даних. Сформувати уміння аналізу природних явищ, які виникають навколо них, з'ясування причинно-наслідкових зв'язків, ґрунтовне доведення та розуміння ідей поширення та сприйняття світу; оформлення результатів дослідження проблем та відповідей запитання за допомогою технологій Веб 2.0 та подальшого їх онлайн-обговорення.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Чудний Олег Васильович

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

c.Петрівське

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20 - 25 серпня 2012 року

Місце провведення тренінгу

Кіровоградській обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського

Тренери

Скрипка Ганна Володимирівна, Литвиненко Ольга Валентинівна