Портфоліо Чернявської Аліни Володимирівни 7 класу з англійської мови по темі "Лондон-Київ"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Лондон-Київ

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова

Навчальна тема

Лондон-Київ

Вік учнів, клас

7 клас 13 років


Стислий опис проекту

Проект для 7 класу з англійської мови ,теми №79-84 . Вивчення визначних місць Лондона і Київа.8год) Під час роботи над проектом «Лондон-Київ.» учні опрацюють навчальний матеріал, який стосується Великої Британії та України, в розрізі зазначеної теми, покажуть знання. Об’єднавшись у 4 групи , учнями буде створено мультимедійну презентацію, учнівський блог«Віртуальна подорож до Лондона та Києва». Завершенням проекту буде обговорення.

Повний план вивчення теми

Навчальні цілі

По закінченню проекту учні зможуть: 1. Розповідати про визначні місця Лондона , Києва ;проводити екскурс, відповідати на запитання. 5. Працювати в групах. 6. Швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно її оцінювати:оцінювати web- ресурси та дотримуватися Закону про авторське право. 7. Спілкуватися в Інтернеті за допомогою чату.

Опис оцінювання

Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про столиці відбувається при заповненні ними таблиці Під час заповнення свого блогу «Лондон», який ведуть учні другої групи, що працює з питанням «Які цікаві історичні міста існують в цих столицях.» впродовж роботи над проектом, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. При підготовці презентації учні третьої групи, яка працює з питанням «Чи був ти у Києві і що ти бачив»?» користуються Формою оцінювання комп’ютерних робіт , яка допоможе учням ефективно продемонструвати те, чому вони навчилися. Вчитель запрошує учнів використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Цей план також частково може слугувати документом для підсумкового оцінювання їх роботи. Учні також використовують Контрольний список процесу дослідження, за яким третя група, що має створити презентацію. До закінчення створення презентацій потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Вчитель надає можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та надає час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації. Вчитель використовує Контрольний список процесу дослідження також і для підсумкового оцінювання, організувавши взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним. Вчитель оцінює учнів і під час підсумкового обговорення Ключового запитання

Діяльність учнів та вчителя

Вчитель проводить дискусію щодо того які цікаві місця є в Києві. Знайомить учнів з презентацією Проекту «Лондон-Київ». Вчитель пропонує кожному заповнити таблицю З-Х-Д для того, щоб учні оцінили свої знання, усвідомили перспективу отримання нових знань, а потім проаналізували результати тих знань, які отримали. Вчитель наголошує, що під час роботи над проектом учням необхідно буде ознайомитись з додатковою інформацією столиць. Вчитель звертає увагу на те, що необхідно дотримуватись авторських прав і обов’язково вказувати посилання на ресурс, яким скористувалися. Учитель об’єднує учнів в 2 групи за бажанням учнів. Кожна група обирає тематичне питання,над яким буде працювати. На початку роботи над проектом вчитель ставить проблемне питання «Якими web-ресурсами слід користуватися?» Кожен учень виконує вправу щодо оцінювання сайту за Формою оцінювання сайту. Виконання цієї вправи дасть можливість учням навчитися більш критично ставитися до будь-якої інформації, перевіряти її на достовірність, серйозно підходити до використання web-ресурсу. Ознайомившись з ключовим, тематичними та змістовими питаннями проекту і завданнями , учні прописують план дій для роботи над проектом, обговорюють його в групах, консультуються з учителем, розподіляють ролі, коримтуютьяКонтрольним списком планування проекту. При виконанні завдань кожній групі необхідно буде проаналізувати інформацію та аргументувати певні висновки та твердження, тому вчитель знайомить учнів Формою оцінювання вміння аргументувати та Формою оцінювання вміння аналізувати. Це дасть можливість протягом усієї роботи над проектом учням проводити самооцінку своєї діяльності.

Перша група працює з питанням «Які історичні міста є у Лондоні?» Знайти матеріал для проекту. Для цього учням потрібно використати матеріали підручника, web- ресурсів (запропонованих вчителем) та скласти добірку текстів та фотографій.Відповідають на запитаня. Учням необхідно опрацювати необхідну кількість літератури. Вчитель знайомить учнів з прикладами публікацій, знайомить з Інструкцією створення публікації, розробленою вчителем. Результат роботи групи – електронна публікація, в якій буде відображено зміст дослідження, результати та висновки учнів.

Друга група працює з питанням «Які відомі місця є в Києві»?» Учням потрібно знайти дані про Київ.Для цього учні шукають та знайомляться з інформацією в Інтернеті Вчитель розповідає про блог як форму спілкування та співробітництва. Знайомить учнів з Формою оцінювання блогу для того, щоб допомогти створити такий блог. Результатом їхньої роботи є учнівський блог.

Результатом роботи групи буде мультимедійна презентація. В презентації коротко представлять результати діяльності учнів..Для допомоги при створенні презентації запропонувати учням скористатися Формою оцінювання комп’ютерних робіт.

Відомості про автора

Чернявської Аліни Володимрівни

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови.

Навчальний заклад

Криворізька ЗОШ №100

Місто\село, район, область

м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область.

Контактні дані

0676895355

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

06.11.17-18.11.17

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальноосвітня школа№102

Тренери


Косач Анастасія Олеівна