Відмінності між версіями «Портфоліо Черненко Олімпії Петрівни з теми " Подорож в країну Дієприкметник."»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
(Діяльність учнів (скопіювати з Плану))
Рядок 25: Рядок 25:
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 +
1-й етап.  Учитель знайомить учнів з темою проекту. Ділить клас на групи. 2-й етап.  Кожна група виконує тест на повторення теми «Дієприкметниковий зворот». Вчитель бачить рівень засвоєння знань учнів з теми. 3-й рівень. Групи отримують завдання: синтаксичний розбір речення з дієприкметниковим зворотом. 4-й етап. Розбір  дієприкметника як частини мови. 5-й етап. Перша група створює буклет «Дієприкметник як особлива форма дієслова». Друга група пише твір-мініатюру «Золота осінь», вживаючи якнайбільше слів з дієприкметниками.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 14:47, 22 серпня 2012

Назва проекту

Подорож в країну Дієприкметник.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

українська мова , література.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Дієприкметник як особлива форма дієслова: значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль.

Вік учнів, клас

13 років , 7 клас.

Стислий опис

За допомогою проекту учні закріплюють знання з теми «Дієприкметник». Навчаються знаходити дієприкметник в реченні , виділяти комами дієприкметниковий зворот , розбирати за будовою дієприкметник, виділяти активні та пасивні дієприкметники . Під час проекту учні виконують такі види робіт : робота в групах , робота з картками ,розбирають речення з дієприкметниковим зворотом , працюють зі словником , в кінці проекту створюють буклет « Дієприкметник як особлива форма дієслова » ,пишуть твір-мініатюру «Золота осінь».

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Залучення учнів до самостійної роботи та робота в групах. Закріпити набуті учнями знання про дієприкметник як особливу форму дієслова, його граматичні ознаки , про дієприкметниковий зворот, уміння виділяти активні і пасивні дієприкметники, способи їх творення, повторити будову слова. Формувати вміння використовувати на практиці дієприкметниковий зворот. Розширювати пізнавальний інтерес, самостійність у виконанні роботи.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Упродовж виконання проекту проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення. Розробляти зміст учнівських робіт та здійснювати моніторинг власного навчання за допомогою таблиці ЗХД. Щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні учні користуються котрольним списком самоспрямування. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня за допомогою контрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

1-й етап. Учитель знайомить учнів з темою проекту. Ділить клас на групи. 2-й етап. Кожна група виконує тест на повторення теми «Дієприкметниковий зворот». Вчитель бачить рівень засвоєння знань учнів з теми. 3-й рівень. Групи отримують завдання: синтаксичний розбір речення з дієприкметниковим зворотом. 4-й етап. Розбір дієприкметника як частини мови. 5-й етап. Перша група створює буклет «Дієприкметник як особлива форма дієслова». Друга група пише твір-мініатюру «Золота осінь», вживаючи якнайбільше слів з дієприкметниками.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери