Портфоліо Чемерис Ганни Євгеніївни на тему "Здоров’я - найдорожчий скарб людини"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:08, 2 листопада 2017, створена Chemeris (обговореннявнесок) (План вивчення теми (вставити файл))

Перейти до: Навігація, пошук


=Назва навчальної ntvb

Людина і здоров’я

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров’я, читання, Я і Україна

Вік учнів, клас

3-4 класи

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект «Здоров’я-найдорожчий- скарбї» виконується в рамках програми вивчення основ здоров’я в 4 класі з теми «Людина і здоров’я». Дослідницький характер проекту сприяє розвитку мислення, уміння здійснювати самооцінку своєї діяльності, узагальнювати інформацію, набувати навичок роботи в групі над виконанням проекту. Проект спрямований на розвиток уяви, фантазії, творчих здібностей. Учні демонструють свої знання у формі блогу, вікі-статті, мультимедійної презентації.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

https://drive.google.com/file/d/0B5nMJC79P8d3NnJqbzMydmRIa2c/view?usp=sharing

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

 «План оцінювання» учні оцінюють власний прогрес чи регрес, роблять самооцінку власної  та спільної роботи. Організовуються зустрічі-консультації, мета яких забезпечення зворотного зв’язку, отримання пропозицій, допомогти із плануванням наступних кроків. Періодичний перегляд а читання їх записів та коментарів на блозі дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Надаю можливість учнів ознайомитися з думками, пропозиціями інших, виділяю час та допомагаю виправляти чи редагувати вже створений продукт.

Кожна група отримує: - Поради для мотивації роботи над проектом. - Таблиця ЗХД. - Пам’ятку авторське право учням. - Контрольний список для створення презентації. - Форма оцінювання блогу. - Контрольний список оцінювання вебсайту. - Форма для оцінювання вікі-статті. Після виконання проекту група його презентує в класі. Оцінюється продукт проекту, групова робота, відбувається само- та взаємооцінка. В підсумку роботу учнів оцінюють вони самі (самооцінювання з використанням Форми опитування). Під час підсумкового оцінювання учні дають відповідь на Ключове питання – «Що найголовніше для людини??» Де демонструють презентацію. Після того за формою оцінювання презентації вони отримують оцінку.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні представлять свої результати своїх досліджень у вигляді </span>Мій блог навчання. Інструктаж щодо опанування навичками використання цих інструментів повинен щоденно бути включений у процес занять. Роздайте учням Форму оцінювання проектів і проведіть її обговорення. Ця Форма містить огляд очікувань від створеного ними учнівського проекту. Попросіть учнів використовувати Форму, щоб допомогти їм оцінити свій прогрес і те, як просувається їх навчання. Учні мають об’єднатися в малі групи ( від 3 до 5 в кожній) і обрати собі одну з тем для дослідження.

Тиждень 1. 1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. 2. Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі,пресі,тощо. 3. Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації.

2-й тиждень 1. Учні працюють з учительською презентацією. 2. Працюючи в малих групах, учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації. 3. Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото; займаються її дизайном та оформленням.

3-й тиждень 1. Учні закінчують створення мультимедійних презентацій та блогів. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту. 2. Демонстрація презентацій, створених з різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об’єднання малих груп у єдину з метою створення веб-сайту, де відслідковується процес роботи над проектом.

Матеріали:

документ ЗХД

презентація

опитувальник

фасилітація

учнівський блог

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Чемерис Ганна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

. с.Миколаївка, офіївського району, Дніпропетровської області

Контактні дані

0969340543

Відомості про тренінг

17 - 30 листопада 2017р.