Портфоліо Чеботарьової Алли з теми "Права людини - найцінніший скарб"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:19, 7 червня 2013, створена Чеботарьова Алла (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Права людини – найцінніший скарб

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Проект розробляється для курсу - Правознавство (практичний курс), конкретна тема уроку «Що таке права і свободи людини. Загальна декларація прав людини. Види прав і свобод людини. Конвенція ООН про права дитини. Як захищаються права і свободи людини в Україні й світі» . Допоміжний предмет – інформатика.

Вік учнів, клас

9 клас, учні віком 14-15 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект може бути реалізованим у 9 класі (14-15 років) на уроках правознавства (практичний курс), під час вивчення розділ ІІ, теми «Ти - людина, значить маєш права». Для більш ефективного вивчення даної теми учні класу об’єднуються у 5 груп, кожна група досліджує окрему проблему проекту. Група 1 досліджує тему «Права людини», група 2 тему – «Свободи людини», група 3 - тему «Права дитини», група 4 досліджує тему «Міжнародні організації, створені для захисту прав людини», група 5 досліджує тему «Міжнародні правові документи у сфері захисту прав людини». Кожна група детально вивчає свою задачу, та готує по своїй проблемі презентацію. Проект дозволив учням більш детально познайомитися з темою «Ти - людина, значить маєш права», завдяки створенню проекту набуті знання були ефективно застосованні на практиці, такий вид діяльності підтримував цікавість до теми протягом усіх етапів проектування.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом учні заповнюють таблицю «ЗХД», організаційну діаграму, а також учитель проводить усне опитування та учні відповідають на питання письмових тестових завдань, з метою визначення рівня знань, умінь, навичок з запропонованої теми, а ще актуальність теми безпосередньо для учнів. Також школярам пропонується заповнити контрольний список само спрямування у навчанні для оцінки учителем того, як вони можуть контролювати власне навчання. Протягом роботи над проектом використовуються форми оцінювання та контрольні списки для самооцінки власної та спільної роботи над проектом, для оцінки результатів дослідження організовуються зустрічі-консультації очно або заочно(онлайн-спілкування, соціальні мережі, електронна пошта), метою яких є забезпечення зворотнього зв’язку, допомога учня з боку учителя в пдануванні наступних кроків. Після виконання роботи над проектом, учням пропонується таблиця «ЗХД», яка порівнюється із попередньою, робиться висновок у результативності роботи учнів. Для більш реального оцінювання результатів проводиться взаємо оцінювання у граї, враховуючи те, який саме вклад зробив кожний учень в роботи команди, а також наскільки цей вклад був цінний для даного проекту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери