Відмінності між версіями «Портфоліо Хівренко Наталії з теми "Во всем мне хочется дойти до самой сути..."»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів (скопіювати з Плану))
(Діяльність учнів (скопіювати з Плану))
Рядок 29: Рядок 29:
  
  
Роботу над проектом учні починають на початку вивчення теми «Поезія «Срібного століття» і працюють над своїми проектами протягом трьох тижнів. На початку проекту учні знайомляться зі стартовою [презентацією вчителя], яка розповідає про переваги роботи за допомогою проектів. На наступному етапі роботи учні знайомляться з темою проекту та огворюють проблему проекту, а саме: '''Сенс життя.''' '''У чому він.''' Учні розробили [https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFltTmNabDFicUgxUVFYdjlDMnAxdFE6MQ  опитувальник для однокласників]. Потім школярі  обєднуються в три групи, кожна група отримує завдання та обирає форму представлення матеріалу. '''1 група''' працює над питанням:  Як факти життєвого шляху Б.Пастернака вплинули на характер його творчості? Результатом роботи цієї групи має бути [[Учнівська вікі - стаття "Життєвий шлях Бориса Леонідовича Пастернака"]].  '''2 група''' готує презентацію за темою: «Яку роль відіграли музика й живопис у ліриці Б.Пастернака?». '''3 група''' створює [блог] за темою: «Які життєві ідеали, принципи, прагнення знайшли відображення у філософській ліриці Б.Пастернака?» Упродовж роботи над проектом учитель проводить анкетування, консультації, спостерігаючи за роботою учнів та аналізуючи результати їх діяльності, також проводиться  самостійна робота з Формами оцінювання (само- та взаємооцінювання).
+
Роботу над проектом учні починають на початку вивчення теми «Поезія «Срібного століття» і працюють над своїми проектами протягом трьох тижнів. На початку проекту учні знайомляться зі стартовою [презентацією вчителя], яка розповідає про переваги роботи за допомогою проектів. На наступному етапі роботи учні знайомляться з темою проекту та огворюють проблему проекту, а саме: '''Сенс життя.''' '''У чому він.''' Учні розробили [https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFltTmNabDFicUgxUVFYdjlDMnAxdFE6MQ  опитувальник для однокласників]. Потім школярі  обєднуються в три групи, кожна група отримує завдання та обирає форму представлення матеріалу. '''1 група''' працює над питанням:  Як факти життєвого шляху Б.Пастернака вплинули на характер його творчості? Результатом роботи цієї групи має бути [[Учнівська вікі - стаття "Життєвий шлях Бориса Леонідовича Пастернака"]].  '''2 група''' готує [презентацію] за темою: «Яку роль відіграли музика й живопис у ліриці Б.Пастернака?». '''3 група''' створює [блог] за темою: «Які життєві ідеали, принципи, прагнення знайшли відображення у філософській ліриці Б.Пастернака?» Упродовж роботи над проектом учитель проводить анкетування, консультації, спостерігаючи за роботою учнів та аналізуючи результати їх діяльності, також проводиться  самостійна робота з Формами оцінювання (само- та взаємооцінювання).
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 15:07, 22 серпня 2012



Назва проекту

"Во всем мне хочется дойти до самой сути..."Курсив

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Світова література та музичне мистецтво, образотворче мистецтво

Навчальна тема (як записано в програмі)

Лірика Бориса Пастернака (урок позакласного читання)

Вік учнів, клас

11 клас, 16 - 17 років

Стислий опис

Навчальний проект зі світової літератури для учнів 11 класу з теми «Лірика Б.Пастернака» (урок позакласного читання). У проекті учні обєднуються в групи, збирають інфомацію, досліджують факти, роблять висновки, аналізують зібраний матеріал, з метою визначення особливостей творчості Б.Пастернака. У процесі виконання завдань діти знайомляться з творчістю видатного російського поета Б.Пастернака, вчаться відбирати необхідну інформацію, робити висновки й узагальнення, аналізувати поезії, отримувати естетичну насолоду.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Познайомити учнів з лірикою Б.Пастернака, розкрити особливості його поетичних творів, показати самобутність ліричної спадщини;удосконалювати навички аналізу поетичних творів, уміння висловлювати й доводити свою думку. розвивати навички звязного мовлення та виразного читання, творчу уяву учнів, уміння працювати в групі. Результатом роботи мають бути презентаціїї, підготовлені учнями, творчі дослідження.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Роботу над проектом учні починають на початку вивчення теми «Поезія «Срібного століття» і працюють над своїми проектами протягом трьох тижнів. На початку проекту учні знайомляться зі стартовою [презентацією вчителя], яка розповідає про переваги роботи за допомогою проектів. На наступному етапі роботи учні знайомляться з темою проекту та огворюють проблему проекту, а саме: Сенс життя. У чому він. Учні розробили опитувальник для однокласників. Потім школярі обєднуються в три групи, кожна група отримує завдання та обирає форму представлення матеріалу. 1 група працює над питанням: Як факти життєвого шляху Б.Пастернака вплинули на характер його творчості? Результатом роботи цієї групи має бути Учнівська вікі - стаття "Життєвий шлях Бориса Леонідовича Пастернака". 2 група готує [презентацію] за темою: «Яку роль відіграли музика й живопис у ліриці Б.Пастернака?». 3 група створює [блог] за темою: «Які життєві ідеали, принципи, прагнення знайшли відображення у філософській ліриці Б.Пастернака?» Упродовж роботи над проектом учитель проводить анкетування, консультації, спостерігаючи за роботою учнів та аналізуючи результати їх діяльності, також проводиться самостійна робота з Формами оцінювання (само- та взаємооцінювання).

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Хівренко Наталія Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Учитель російської мови та світової літератури, російська мова. світова література

Навчальний заклад

Конотопська загальноосвітня школа I - III ступенів №7 імені Григорія Гуляницького Конотопської міської ради

Місто\село, район, область

Конотоп, Сумська

Контактні дані

rjzanova@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.08. - 26.08.2012

Місце провведення тренінгу

м.Конотоп

Тренери

Ніколаєнко С.П. Герасименко Н.В.