Портфоліо Харчук Тетяни Анушаванівни з теми "Суміжні та вертикальні кути "

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:21, 17 серпня 2012, створена Світлана32 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів (скопіювати з Плану))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Суміжні та вертикальні кути

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геометрія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Геометрія. Тема 2. Взаємне розташування прямих на площині. Міжпредметні зв’язки: біологія, фізика

Вік учнів, клас

7 клас, 13 років

Стислий опис

Схема ЗХЯД [1]

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Навчити зображувати за допомогою лінійки та олівця суміжні та вертикальні кути; описувати кути, утворені при перетині двох прямих. Домогтися чіткого формулювання означень суміжних та вертикальних кутів та їх властивостей, доведення властивостей суміжних та вертикальних кутів; застосовання вивчених означень та властивостей до розв’язування задач. Розвити в учнів комунікативні здібності, прагнення до самовдосконалення, зацікавленість у вивченні предмета, охайність під час ведення записів та виконання побудови кутів на дошці та в зошитах. Сприяти активізації пізнавальної діяльності учнів, здійснювати пошукову, дослідницьку діяльність на основі спільної праці учнів.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання демонстраційних зразків для представлення результатів учнівських групових проектів за темою «Суміжні та вертикальні кути»: презентацій та буклета.Форма для оцінювання буклету Також для оцінювання кінцевих презентацій використовується форма оцінювання Опитувальник. Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання проекту. Усні вправи Графічні та письмові вправи. Після обговорення у класі оцініть ступінь розуміння теми учнів за допомогою письмових відповідей на Основні запитання до вивчення теми і запитання, які викладено в документі на розуміння процесу дослідження. Інтерактивна вправа.Рефлексія

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Під час вивчення теми класний колектив учнів 7 класу розділити на групи: «Розумники», «Мислителі», «Інтелектуали». Перед кожною групою поставити кінцеву мету, яка полягає в наступному:

1. Група «Розумники» повинна створити презентацію «Суміжні кути». 2.Група «Мислителі» має на меті створення презентації «Вертикальні кути». 3.Група «Інтелектуали» повинна створити буклет «Суміжні та вертикальні кути». На останньому уроці вивчення теми групи презентують власні розробки.

За підсумками вивчення теми учні (по групах) повинні створити і презентувати кінцеві інтелектуальні продукти: Група «Розумники»: створила презентацію «Суміжні кути» [2]. Група «Мислителі»: створила презентацію «Вертикальні кути»[3].Форма для оцінювання ефективності презентацій Група «Інтелектуали»: створила буклет «Суміжні та вертикальні кути"[4] Форма для оцінювання якості створеного буклету

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Харчук Тетяна

Фах, навчальний предмет

учитель математики, предмет - геометрія

Навчальний заклад

Одеська ЗОШ №44

Місто\село, район, область

м. Одеса, Суворовський район

Контактні дані

Адреса школи: м.Одеса, вул. Героїв Сталінграду, 36, 7559270

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13-17 серпня 2012 року

Місце проведення тренінгу

Школа №40

Тренери

Желязкова Світлана Анатоліївна