Відмінності між версіями «Портфоліо Халіман Альони з теми "Hobbies and Pastimes"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 25: Рядок 25:
 
Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про хоббі заповненні ними [https://docs.google.com/file/d/0B3iJraDna5ooN1FZcS0tWWFmZnM/edit?usp=sharing таблиці З-Х-Д], організаційної діаграми.
 
Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про хоббі заповненні ними [https://docs.google.com/file/d/0B3iJraDna5ooN1FZcS0tWWFmZnM/edit?usp=sharing таблиці З-Х-Д], організаційної діаграми.
 
   
 
   
З метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу інформаційного та навчального дослідження їм надається {https://docs.google.com/file/d/0B3iJraDna5oocERYUG0zMTlqQ28/edit?usp=sharing контрольний список для оцінювання самоспрямування у навчанні} та контрольний список для рефлексії виконання проекту.
+
З метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу інформаційного та навчального дослідження їм надається [https://docs.google.com/file/d/0B3iJraDna5oocERYUG0zMTlqQ28/edit?usp=sharing контрольний список для оцінювання самоспрямування у навчанні] та контрольний список для рефлексії виконання проекту.
  
 
Учням, які займаються збором інформації, пропонується заповнити контрольний список для роботи з інформаційними джерелами для досліджень} та контрольний список для оцінки веб сайтів.
 
Учням, які займаються збором інформації, пропонується заповнити контрольний список для роботи з інформаційними джерелами для досліджень} та контрольний список для оцінки веб сайтів.

Версія за 10:19, 7 червня 2013


Назва навчальної теми

"Hobbies and Pastimes"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, інформатика

Вік учнів, клас

5 клас, 10-11 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект "Hobbies and Pastimes» розрахований для учнів 5-го класу з предмету іноземна мова (англійська)

Основні види діяльності учнів: збір та аналіз інформації, створення презентації, інтерактивне спілкування, розробка тестових завдань.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування.

Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про хоббі заповненні ними таблиці З-Х-Д, організаційної діаграми.

З метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу інформаційного та навчального дослідження їм надається контрольний список для оцінювання самоспрямування у навчанні та контрольний список для рефлексії виконання проекту.

Учням, які займаються збором інформації, пропонується заповнити контрольний список для роботи з інформаційними джерелами для досліджень} та контрольний список для оцінки веб сайтів. Ці ж форми використовуються вчителем для виставлення оцінки кінцевих презентацій. Контрольні списки питань до проекту допомагають учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання завдань. Після закінчення проекту учням пропонується для заповнення форма оцінювання звіту дослідницької роботи та таблиця «ЗХД», яка порівнюється з початковою. Проводиться також взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним відповідно до контрольного списку вкладу в групову роботу.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Халіман Альона Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Іноземна мова (англійська)

Навчальний заклад

Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів №117 Харківської міської ради Харківської області

Місто\село, район, область

м. Харків

Контактні дані

ahaliman117 на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03.06.2013 -10.06.2013

Місце проведення тренінгу

м. Харків, Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 117 Харківської міської ради Харківської області

Тренери

Кожушна Катерина Вадимівна