Відмінності між версіями «Портфоліо Хавренкової Наталії Вікторівни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Місто\село, район, область)
(Контактні дані)
Рядок 48: Рядок 48:
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
 +
 +
nkhavrenkova@gmail.com
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=

Версія за 14:43, 27 жовтня 2017


Назва навчальної теми

Безпека в Інтернеті

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика, Безпека в мережі Інтернет

Вік учнів, клас

14-5 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

В рамках проекту учні вивчають основні загрози, що можуть виникнути у процесі роботі з комп’ютером, проводять опитування серед однолітків: «На які ризики може наражатися користувач в Інтернеті», з’ясовують «Чи знають діти правила безпечного користування Інтернетом», роблять аналіз відповідей. Складають пам'ятку для учнів та батьків «Правила безпечного користування Інтернетом». При виконанні проекту учні повторюють задачі, які вирішуються за допомогою програм MS Office: Word, Excel, PowerPoint, Publisher

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою «Безпека в Інтернеті». Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів. Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картки успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Для успішного та вчасного оцінювання створено графік оцінювання. Учні використовують розроблену форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію вони отримують до того, як робота буде завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу проекту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком проекту учні повинні володіти навичками роботи з програмами: Publisher, Microsoft Excel, вміти створювати особистий блог, користуватися пошуковими системами Інтернет, Microsoft PowerPoint Приблизно за тиждень-два до початку роботи над проектом "Безпека в мережі Інтернет" учні ознайомлюються з публікацією вчителя про метод проектів, дізнаються про його переваги та можливості, відмінності від методів традиційного навчання. Тоді ж вчитель пропонує їм для ознайомлення і попереднього оцінювання інтернет-ресурси, на яких розміщено результати проектних робіт попередніх груп чи класів, рефлексія учнів, що займались проектною діяльністю. Таким чином, ще до початку роботи над проектом в учнів формується позитивне ставлення до проектної діяльності, бажання оцінити свої сили і можливості, проявити творчість, ситуація успіху і потреба "зробити ще краще, ніж попередники"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Хавренкова Наталя Вікторівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель інформатики

Навчальний заклад

Павлоградська ЗШ І-ІІІ ст. № 5

Місто\село, район, область

Павлоград

Контактні дані

nkhavrenkova@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери