Відмінності між версіями «Портфоліо Фесун Ольги з теми "Проблеми навколишнього середовища та шляхи їх вирішення" 9 клас»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
Рядок 10: Рядок 10:
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 +
 +
=План вивчення теми (вставити файл)=
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=

Версія за 09:32, 2 листопада 2017


Назва навчальної теми

«Проблеми навколишнього середовища та шляхи їх вирішення»

Буклет до теми

Fesun05092015.jpg Fesun1.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

План вивчення теми (вставити файл)

Вік учнів, клас

9 клас, 14-15 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект за темою : «Проблеми навколишнього середовища та шляхи їх вирішення», запланований для учнів 9-го класу.Планується вдосконалити навичок читання, письма, говоріння. Максимально буде розкрита подана тема та вдосконалено словниковий запас. Учні ознайомляться з проблеми навколишнього середовища, виконають ряд завдань для того, щоб знайти вирішення і врятувати свою Землю від шкідливих навколишніх чинників, які спричиняють критичну ситуацію у природі та мають поганий вплив на життя та здоров'я людей.

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання учнів буде проводитися у три етапи. Перший етап оцінювання буде проводиться на початку проекту. Учні проходять опитування для визначення навчальних потреб, потім заповнюють таблицю З – Х – Д, де в колонці що я знаю вони вписують, які знання мають з попереднього матеріалу, а також що вони хочуть дізнатися з даного розділу, а також малюють «Асоціативний кущ». Другий етап проводитиметься в процесі збору матеріалу (форма для оцінки веб -сайту ). Та проводиться мозковий штурм. Вчитель звертає увагу наскільки відповідально та працьовито учні відносяться до даного завдання, за необхідності проводить консультації. Це також дозволить оцінити, який обсяг матеріалу знайдений, в яких джерелах та з якою інформацією учні працюватимуть надалі. Третій етап - кінцевий тест на закріплення- це оцінювання кінцевої роботи учнівського дослідження.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

За допомогою презентації учитель подає тему проекту та основні питання, які стосуються поданої теми. Інтернет буде використовуватися учнями для пошуку відповідей на питання, які були поставлені учителем на початку уроку. Учні відповідають на запитання, які були запропоновані учителем на початку уроку та детально розписують свої відповіді та пояснюють їх використовуючи опорні статті, які були знайдені для більш обґрунтованого підтвердження. Оцінювання проекту буду проводитись у кілька етапів:на початку проекту, протягом проектної діяльності, наприкінці проекту. Використовуватимуться різні типи оцінювання: «Осоціативний кущ», мозковий штурм, Опитування : «Так або Ні» .

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

англійська мова

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17.10.2017 - 30.10.2017

Місце проведення тренінгу

Магдалинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тренери

Теліпко Наталія Дмитрівна