Відмінності між версіями «Портфоліо Тютюнника Бориса Ігоровича з теми "Квадратні рівняння"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
(План вивчення теми (вставити файл))
 
(не показано 5 проміжних версій цього учасника)
Рядок 10: Рядок 10:
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
13-14 років, 8 клас.
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
 +
 +
Навчальний проект «Подорож до світу математики» виконуватиметься учнями 8 класу при вивчені теми «Квадратні рівняння». Основні види діяльності учнів: зібрати додатковий теоретичний матеріал по темі; зробити добірку нестандартних завдань з квадратними рівняннями; знайти зв'язок оточуючого нас світу зі світом квадратних рівнянь (скласти таблиці, діаграми); створити мультимедійну презентацію про проекту; продемонструвати іншим учням, що тема квадратні рівняння може бути дуже цікавою і корисною.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
  
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
+
{| style="width: 825px" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1"
 +
|-
 +
| style="width: 170px" | Етап<br/>
 +
| style="width: 398px" | Методи оцінювання<br/>
 +
| style="width: 239px" | Інструменти оцінювання<br/>
 +
|-
 +
| style="width: 170px" | На початку проекту<br/>
 +
| style="width: 398px" | Методи оцінювання, які допомагають визначити попередні знання, уміння, навички учнів: опитування, спільні обговорення, робота з презентаціями, таблицями. Для оцінювання учнів я використав: опитувальник, який створилв у документі&nbsp;Microsoft Word за допомогою малюнку SmartArt, щоб перевірити знання учнів з навчальної теми; Мережевик опитувальник (Google форма), який створилв за допомогою&nbsp;Google форм, для того,&nbsp;щоб визначити уміння учнів; таблиця ЗХД -&nbsp;Знаємо-Хочемо дізнатися-Дізналися створена в&nbsp;Google документі, щоб перевірити набуті знання учнів та уміння формулювати запитання. &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Робота з презентацією основних питань, учні визначать основні питання, над якими будуть працювати.&nbsp;Ознайомивши учнів з переліком нивичок ХХІ століття&nbsp;вчитель спрямовує на набуття цих навичок.<br/>
 +
| style="width: 239px" |
 +
#[https://drive.google.com/open?id=1lACnHDMsaDl8w8Dn3WuErCWw47NFH8q7iK5o5wX6CZI Таблиця ЗХД]
 +
#[https://drive.google.com/open?id=1FN9JliEamKQ1fEsv0WYXt_ZP8j05mNmPefktFVoD7EU Опитувальник]
 +
#[https://drive.google.com/open?id=1yfarYI9i_4CsC31IVNo8Qb1m-EjLCp6A7Jy8nCI_CfQ Презентація основних питань]
 +
#[https://learningapps.org/display?v=pgmu4oeq318 Вправа на LearningApps]
 +
 
 +
|-
 +
| style="width: 170px" | Впродовж роботи над проектом<br/>
 +
| style="width: 398px" | <span style="text-align: justify">Продовження роботи з таблицею ЗХД.&nbsp;Оцінювння вміння учнів оцінювати веб-ресурси. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати&nbsp;Форму оцінювання блогу, яка спрямовує їх у навчанні. Періодичний перегляд&nbsp;записів учнів&nbsp; дозволяє оцінити їх розуміння і скерувати їх навчання в потрібному напрямі. Потрібно заохочити учнів&nbsp;використовувати&nbsp;План впровадження&nbsp;для того, щоб допомогти їм на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Цей план може слугувати для підсумкого оцінення роботи.&nbsp;Результати роботи подаються в&nbsp;google-таблиці оцінювання роботи учнів&nbsp;над проектом.</span><br/>
 +
| style="width: 239px" |
 +
#Таблиця З-Х-Д
 +
#Презентація основних питань
 +
#Онлайн таблиця для контролю за проектом
 +
 
 +
|-
 +
| style="width: 170px" | Наприкінці роботи над проектом<br/>
 +
| style="width: 398px" | <p style="text-align: justify">Проводиться учнівська конференція, де учні демонструють результати проективної діяльності. Проводиться оцінка, самооцінка та взаємооцінка роботи за допомогою таблиці З-Х-Д;&nbsp;робота з таблицями; аналіз оцінених робіт. Заповнюються листи оцінювання проекту.</p><p style="text-align: justify">&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;Під час виступу з презентацією використовуюють такі форми:&nbsp;Форма оцінювання презентації,&nbsp;Форма оцінювання блогу&nbsp;призначений для учнів, які дають зворотній зв'язок на виступ однолітків з демонстрацією їх проектної групової роботи з математики. Використовують форми:Форма оцінювання готовності до критичного мислення,&nbsp;Форма оцінювання щодо самооцінки вікі-сайту,&nbsp;​Форма оцінювання запитань до рефлексії,&nbsp;Загальні критерії оцінювання&nbsp;роботи в групі та вклад, який зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його вклад був цінним.&nbsp;</p><p style="text-align: justify">&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;По закінченю проекту проводиться презентація проектів учнів, взаємооцінювання та рефлексія.</p>
 +
| style="width: 239px" |
 +
#Таблиця З-Х-Д
 +
#Форми оцінювання.
 +
 
 +
|}
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
Рядок 53: Рядок 86:
 
==Тренери==
 
==Тренери==
  
Крамаренко Тетяна Григорівна.
+
[http://wiki.iteach.com.ua/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87:%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%A2%D0%B5%D1%82%D1%8F%D0%BD%D0%B0_%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0 Крамаренко Тетяна Григорівна]
 +
 
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 11:42, 18 січня 2018


Назва навчальної теми

Квадратні рівняння.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика 5-9 класи. Алгебра, Геометрія 7-9 класи. Інформатика 5-11 класи.

Вік учнів, клас

13-14 років, 8 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект «Подорож до світу математики» виконуватиметься учнями 8 класу при вивчені теми «Квадратні рівняння». Основні види діяльності учнів: зібрати додатковий теоретичний матеріал по темі; зробити добірку нестандартних завдань з квадратними рівняннями; знайти зв'язок оточуючого нас світу зі світом квадратних рівнянь (скласти таблиці, діаграми); створити мультимедійну презентацію про проекту; продемонструвати іншим учням, що тема квадратні рівняння може бути дуже цікавою і корисною.

План вивчення теми (вставити файл)

Етап
Методи оцінювання
Інструменти оцінювання
На початку проекту
Методи оцінювання, які допомагають визначити попередні знання, уміння, навички учнів: опитування, спільні обговорення, робота з презентаціями, таблицями. Для оцінювання учнів я використав: опитувальник, який створилв у документі Microsoft Word за допомогою малюнку SmartArt, щоб перевірити знання учнів з навчальної теми; Мережевик опитувальник (Google форма), який створилв за допомогою Google форм, для того, щоб визначити уміння учнів; таблиця ЗХД - Знаємо-Хочемо дізнатися-Дізналися створена в Google документі, щоб перевірити набуті знання учнів та уміння формулювати запитання.         Робота з презентацією основних питань, учні визначать основні питання, над якими будуть працювати. Ознайомивши учнів з переліком нивичок ХХІ століття вчитель спрямовує на набуття цих навичок.
  1. Таблиця ЗХД
  2. Опитувальник
  3. Презентація основних питань
  4. Вправа на LearningApps
Впродовж роботи над проектом
Продовження роботи з таблицею ЗХД. Оцінювння вміння учнів оцінювати веб-ресурси. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, яка спрямовує їх у навчанні. Періодичний перегляд записів учнів  дозволяє оцінити їх розуміння і скерувати їх навчання в потрібному напрямі. Потрібно заохочити учнів використовувати План впровадження для того, щоб допомогти їм на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Цей план може слугувати для підсумкого оцінення роботи. Результати роботи подаються в google-таблиці оцінювання роботи учнів над проектом.
  1. Таблиця З-Х-Д
  2. Презентація основних питань
  3. Онлайн таблиця для контролю за проектом
Наприкінці роботи над проектом

Проводиться учнівська конференція, де учні демонструють результати проективної діяльності. Проводиться оцінка, самооцінка та взаємооцінка роботи за допомогою таблиці З-Х-Д; робота з таблицями; аналіз оцінених робіт. Заповнюються листи оцінювання проекту.

       Під час виступу з презентацією використовуюють такі форми: Форма оцінювання презентації, Форма оцінювання блогу призначений для учнів, які дають зворотній зв'язок на виступ однолітків з демонстрацією їх проектної групової роботи з математики. Використовують форми:Форма оцінювання готовності до критичного мислення, Форма оцінювання щодо самооцінки вікі-сайту, ​Форма оцінювання запитань до рефлексії, Загальні критерії оцінювання роботи в групі та вклад, який зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його вклад був цінним. 

       По закінченю проекту проводиться презентація проектів учнів, взаємооцінювання та рефлексія.

  1. Таблиця З-Х-Д
  2. Форми оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Борис Тютюнник

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики та інформатики.

Навчальний заклад

Криворізький педагогічний університет.

Місто\село, район, область

місто Кривий Ріг, Дніпропетровська область.

Контактні дані

+380 98 76 14 445

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

5.01.18 - 18.01.18.

Місце проведення тренінгу

Криворізький державний педагогічний університет.

Тренери

Крамаренко Тетяна Григорівна