Відмінності між версіями «Портфоліо Тишкевич Марини з теми "Допоможемо голодним птахам взимку"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 20: Рядок 20:
 
=План вивчення теми=
 
=План вивчення теми=
  
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
+
 
 +
=Оцінювання=
 +
На початку роботи над проектом учні обговорюють тему, яких птахів вони знають, чи справді хочуть допомогти їм, задають питання, розглядаємо презентацію. Потім заповнюють таблицю, в якій наводять відомості про те, що вони знали, або вже дізнались після обговорення. Учитель проводить оцінювання навчальних потреб декілька разів,щоб з’ясувати попередні знання учнів, у вигляді обговорення, яке вже провели на початку,  тестів(коротеньких)і презентації, графіки, схеми. Учні ведуть щоденник спостережень та записують свої наступні дії в щоденник. Також вони поступово заповнюють таблицю [https://docs.google.com/file/d/0ByEIXKMdqFY7dGZZanJ5aWZrLWM/edit?usp=sharing З-Х-Д]. Складають план, це все допоможе вчителю контролювати процес виконання проекту. Вчитель створює блог разом з учнями, на якому учні разом з батьками пишуть свої пропозиції, щодо заданного вчителем питання кожного дня, так вчитель контролює, хто скільки дізнався нового для себе, а якщо не знав відповідь на питання, то прочитає, що напишуть одноклассники. Після трьох днів спостережень за птахами, вчитель перевірить журнали спостережень, щоб проконтролювати, в чому допомогти чи що виправити в їх записах.
 +
Кінцевий результат буде оцінено за формою оцінення.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 15:17, 28 квітня 2013


Назва навчальної теми

Допоможемого голодним птахам взимку

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство

технології

Вік учнів, клас

4 клас, 9-10 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

В цьому проекті учні 2 класу створюють годівнички для птахів свого шкільного подвір’я, але спочатку вивчають, які птахи зимують і їх місті і що вони їдять. Учні виконують різноманітні завдання, проекти, вони читають та аналізують різну інформацію про птахів, яку я їм надаю та вчу шукати на безпечних сайтах, досліджують та порівнюють, до яких годівничок летять птахи, щоб поїсти, а які їм не підходять(колір, розмір, корм). Потім обирають найкращу і пишуть лист в газету, щоб спонукати інших учнів допомогти птахам.

план вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання

На початку роботи над проектом учні обговорюють тему, яких птахів вони знають, чи справді хочуть допомогти їм, задають питання, розглядаємо презентацію. Потім заповнюють таблицю, в якій наводять відомості про те, що вони знали, або вже дізнались після обговорення. Учитель проводить оцінювання навчальних потреб декілька разів,щоб з’ясувати попередні знання учнів, у вигляді обговорення, яке вже провели на початку, тестів(коротеньких)і презентації, графіки, схеми. Учні ведуть щоденник спостережень та записують свої наступні дії в щоденник. Також вони поступово заповнюють таблицю З-Х-Д. Складають план, це все допоможе вчителю контролювати процес виконання проекту. Вчитель створює блог разом з учнями, на якому учні разом з батьками пишуть свої пропозиції, щодо заданного вчителем питання кожного дня, так вчитель контролює, хто скільки дізнався нового для себе, а якщо не знав відповідь на питання, то прочитає, що напишуть одноклассники. Після трьох днів спостережень за птахами, вчитель перевірить журнали спостережень, щоб проконтролювати, в чому допомогти чи що виправити в їх записах. Кінцевий результат буде оцінено за формою оцінення.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Марина Тишкевич

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Київ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

22-27 квітня

Місце проведення тренінгу

м.Київ ліцей №157 Оболонський проспект 12В

Тренери

Шевчук Лариса Петрівна

Скрипка Анна Володимирівна

Давиденко Олена Павлівна