Відмінності між версіями «Портфоліо Суркової Неллі Василівни з теми "Закон Архімеда"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
(Діяльність учнів (скопіювати з Плану))
 
Рядок 60: Рядок 60:
 
Спостереження учителем за ходом роботи учнів. Створення опитувальника
 
Спостереження учителем за ходом роботи учнів. Створення опитувальника
 
4.  Заключний етап.
 
4.  Заключний етап.
Учні представляють свій [https://docs.google.com/file/d/0ByJPjam3BtjENmJfUVkwRUhDckU/edit проект]. Проходить заключний етап оцінювання роботи, на якому використовуємо звіт, аналіз виконаної роботи, суть яких полягає в аналізі та власне оцінці проведеної роботи.  
+
Учні представляють свій [https://docs.google.com/file/d/0ByJPjam3BtjENmJfUVkwRUhDckU/edit проект]. Проходить заключний етап оцінювання роботи, на якому використовуємо звіт, аналіз виконаної роботи, суть яких полягає в аналізі та власне оцінці проведеної роботи. ([https://docs.google.com/file/d/0ByJPjam3BtjEeW5sLW90QWRjd0E/edit Оценочный лист для работы нашей группы])
  
 
Диференціація навчання
 
Диференціація навчання

Поточна версія на 12:36, 29 серпня 2012Назва проекту

Закон Архімеда

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, математика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Закон Архімеда

Вік учнів, клас

13-14 років, 7 клас

Стислий опис

Роботу виконують учні 8 класу.Використовуючи різну інформацію, учні повинні зробити презентацію «Сила Архімеда навколо нас»

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Називати види сил, способи їх вимірювання, умови плавання тіл,наводити приклади дії Архимедової сили на практиці. Формулювати закон, записувати формулу виштовхувальної сили,, зважувати тіло гідростатичним методом Удосконалити практичні навички учнів щодо самостійної роботи, з комп’ютерами, розвивати навички мислення, творчості

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початковому етапі вчитель використовує публікацію, таблиці З-Х-Д, метод «Мозкового штурму» з метою виявлення знань, умінь, навичок та ступінь готовності до виконання даного проекту. На етапі роботи над проектом використовується контрольний список з основними подіями, датами, стадіями виконання проекту, тестування, взаємооцінювання в групах. ціллю яких є контроль процесу виконання та виявлення періоду необхідності надання консультацій. На заключному етапі представляється звіт в вигляді презентацій та публікацій, аналіз виконаної роботи, суть яких полягає в аналізі та власне оцінці проведеної роботи. Доцільно провести самооцінювання учнів. За даними результатами кожен учасник команди отримає оцінку.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

1.Знайомство з темою проекту. Планування роботи. Вступна презентація вчителя. об’єднання учнів у 3 групи. Учні визначають цілі, виробляють стратегії для їх досягнення, створюють часовий графік роботи, визначають критерії оцінювання. 2.Вчитель проводить вхідний контроль за допомогою ЗХД, знайомить з поняттям авторського права використання ресурсів Інтернету, дає список використаних джерел, Знайомство з темою проекту. Планування роботи. Вступна презентація вчителя. об’єднання учнів у 3 групи. Учні визначають цілі, виробляють стратегії для їх досягнення, створюють часовий графік роботи, визначають критерії оцінювання. 3.Вчитель проводить вхідний контроль за допомогою ЗХД, знайомить з поняттям авторського права використання ресурсів Інтернету, дає список використаних джерел, Знайомство з темою проекту. Планування роботи. Вступна презентація вчителя. об’єднання учнів у 3 групи. Учні визначають цілі, виробляють стратегії для їх досягнення, створюють часовий графік роботи, визначають критерії оцінювання. Вчитель проводить вхідний контроль за допомогою ЗХД, знайомить з поняттям авторського права використання ресурсів Інтернету, дає список використаних джерел, 2. Робота по группам з вивчення теоретичного матеріалу та практичного матеріалу. (Створення презентації) Учням пропонується відповісти на наступні питання: 1. Які сили вам відомі? 2. Зформулюйте правила знаходження рівнодійної сили. 3. Де легше утрамати тіло у повітрі чи у воді? 4. Чому м’яч спливає на поверхню води? 5. Які сили діють у цих випадках? 6. Чи діє виштовхулвальна сила на металевий циліндр у воді? 7. Який висновок можно зробити з цих спостережень? 8. Як направлена ця сила? 9. Сформулюйте закон 10. Запишіть формулу. 11. Як швидко розсортувати зелені й спілі помідори?

3. Рішення задач на визначення кількості інформації. (створення публікації) Спостереження учителем за ходом роботи учнів. Створення опитувальника 4. Заключний етап. Учні представляють свій проект. Проходить заключний етап оцінювання роботи, на якому використовуємо звіт, аналіз виконаної роботи, суть яких полягає в аналізі та власне оцінці проведеної роботи. (Оценочный лист для работы нашей группы)

Диференціація навчання

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Суркова Нелля Василівна

Фах, навчальний предмет

учитель, фізика

Навчальний заклад

Зош №50

Місто\село, район, область

Макіївка . Гірницький, Донецька

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17.08- 23 08 2012

Місце провведення тренінгу

Макіївка

Тренери

Прилуцька Н.В