Відмінності між версіями «Портфоліо Стреченої Ірини»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 18: Рядок 18:
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
Навчальний проект з природознавства з теми «Наша адреса у Сонячній системі – планета Земля!» для учнів 4-х класів передбачає інтегрування тем вивчення декількох предметів, зокрема  вивчення тем з природознавства про космічні тіла та Сонячну систему, виготовлення макету ракети для умовної космічної  подорожі на уроках трудового навчання, написання міні-творів на задану тему на уроках рідної мови. Учні будуть досліджувати рух планет у Сонячній системі, спостерігати зоряне небо, робити висновки про взаємозв’язки у природі, розмірковувати над тим, чому треба берегти нашу планету.
 +
Робота у проекті буде сприяти розвитку логічного мислення, навичок спостереження, ефективного спілкування, розвитку мовлення. Застосування веб-технологій допоможе зробити проект більш яскравим, доступним дітям, допоможе залучити батьків та інших однодумців для обговорень з теми проекту.
 +
У проекті учні об’єднуються у 4 групи та досліджують:
 +
Група 1 досліджує  планети-гіганти: Нептун,  Уран, Сатурн,  Юпітер.
 +
Група 2 досліджує планети земної групи: Венера, Марс, Меркурій.
 +
Група 3 досліджує планету Землю, Сонце та Місяць.
 +
Група 4 досліджує Плутон та інші небесні тіла.
 +
Результатом групової роботи є презентація, яка демонструється іншим групам класу, щоб вони дізнались про планети, які не досліджували.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Версія за 01:43, 19 листопада 2017


Назва навчальної теми

Планета Земля.png


Наша адреса у Сонячній системі – планета Земля!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет: природознавство.

Тема з програми «Всесвіт. Сонячна система».

Інтегровані предмети: математика, інформатика, українська мова (розвиток мовлення) та читання, трудове навчання, образотворче мистецтво

Вік учнів, клас

4 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з природознавства з теми «Наша адреса у Сонячній системі – планета Земля!» для учнів 4-х класів передбачає інтегрування тем вивчення декількох предметів, зокрема вивчення тем з природознавства про космічні тіла та Сонячну систему, виготовлення макету ракети для умовної космічної подорожі на уроках трудового навчання, написання міні-творів на задану тему на уроках рідної мови. Учні будуть досліджувати рух планет у Сонячній системі, спостерігати зоряне небо, робити висновки про взаємозв’язки у природі, розмірковувати над тим, чому треба берегти нашу планету. Робота у проекті буде сприяти розвитку логічного мислення, навичок спостереження, ефективного спілкування, розвитку мовлення. Застосування веб-технологій допоможе зробити проект більш яскравим, доступним дітям, допоможе залучити батьків та інших однодумців для обговорень з теми проекту. У проекті учні об’єднуються у 4 групи та досліджують: Група 1 досліджує планети-гіганти: Нептун, Уран, Сатурн, Юпітер. Група 2 досліджує планети земної групи: Венера, Марс, Меркурій. Група 3 досліджує планету Землю, Сонце та Місяць. Група 4 досліджує Плутон та інші небесні тіла. Результатом групової роботи є презентація, яка демонструється іншим групам класу, щоб вони дізнались про планети, які не досліджували.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери