Відмінності між версіями «Портфоліо Слимак Б Б з теми " Мій оберіг"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(Тренери)
 
Рядок 105: Рядок 105:
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]

Поточна версія на 19:20, 17 червня 2013


Назва навчальної теми

Мій оберіг

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика, трудове навчання

Вік учнів, клас

13-15 років, 7-10 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект розроблений для вивчення теми «Мультимедійні дані», для учнів 7-10 класу. Під час виконання даного проекту учні досліджують суспільну думку про український оберіг, ведуть колективні блоги по вибраній тематиці. Результат проекту- мультимедійний продукт у вигляді фільму на тему «Мій оберіг»

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення

Навчальні цілі

Створити умови для належної і продуктивної праці учнів разом з батьками, громадою.

Набуття навичок ефективної співпраці з різними групами.

Вдосконалювати вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем.

При користуванні матеріалу з мережі Інтернет слід навчити дітей коректно використовувати матеріали для виконання проекту.

Роз’яснити про належне дотримання авторських прав авторів матеріалу , який буде використаний. Навчити дітей з власних потреб використовувати комп’ютерні технології як інструмент для спілкування, досліджень, організації оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/ правових питань. Пов’язаних з доступом та використанням інформації.

Під час роботи над проектом учні зможуть вдосконалити свої навички використання цифрових технологій та інструментів. Навчити учнів здійснювати вибір та приймати комплексні рішення.

Під час роботи над проектом в учнів будуть розвиватися уміння аналізувати, осмислювати та опрацьовувати дані згідно теми проекту.

Оволодіти навичками належної та продуктивної праці разом з іншими.

Формуватися навичок створювання мультимедійного продукту.

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Перед початком проекту вчиель здійснює вхідне оцінювання, за допомогою таблиць ЗХД, та асоціативного куща.

Учні використовують контрольний список блогу, форма для оцінювання відео, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Також з цією метою використовуються нагадування і підказки у вигляді презентації для фасилітації , які використовуватимуться як впродовж роботи над проектом, так і наприкінці роботи над проектом. Оцінювання здійснюється вчителем кожного дня на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів, результати заносяться в журнал оцінювання.

Регулярно ведеться читання блогу дослідження, а наприкінці першого тижня здійснюється тестування учнів за допомогою бланку контролю. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою контрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1 етап Вчитель пропонує для ознайомлення батьківському комітету буклет про необхідність використання методу проектів. На наступному етапі пропонується вчителька презентація ідей проекту. Вчитель заохочує учнів до створення продукту, який допоможе їм зберегти для майбутніх поколінь історико-культурну спадщину свого роду. Учні вирішують створити ролики (майстер класи) по виготовленню родинних оберегів.

2 етап Вчитель рекомендує об’єднатися в групи «Сорочка», «Віник», «Лялька-мотанка». Кожна група має дослідити походження відповідного оберегу, історію, та записати майстер клас по його виготовленню. Вчитель перевіряє їхні знання та вміння по роботі з програмою Windows Movie Maker, за допомогою вхідного тестування. Вчитель створює журнал оцінювання в який заносить результати проміжного оцінювання.

3 етап Вчитель пропонує для ознайомлення форми для само оцінювання блогу та відео роботи. Учні досліджують за допомогою Інтернету суспільну думку про український оберіг, здійснюють пошук осіб, за допомогою яких можуть записати майстер клас. Для цього ведуть колективну роботу над блогом «Мій оберіг». Учні проробляють сюжет фільму, збирають матеріал, монтують фільм. Здійснють самоцінку власної діяльності та роботи у групах за відповідним контрольним списком.

Учні демонструють створені майстер класи у вигляді фільмів однокласникам, вчителям батькам, громадкості.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Богдана Слимак

Фах, навчальний предмет

Викладач інформатики, інформатика

Навчальний заклад

Сваричівська ЗОШ І-ІІІ ст

Місто\село, район, область

С.Сваричів, Рожнятівський район, Івано-Франківська область.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10-15 червня 2013 р.

Місце проведення тренінгу

ОІППО, м. Івано-Франківськ

Тренери

Тетяна Георгіївна Орлова, Надія Миколаївна Манько