Портфоліо Семенової Людмили з теми "Архітектура. Дизайн".

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:47, 15 серпня 2012, створена Семенова Людмила Едуардівна (обговореннявнесок) (Місто\село, район, область)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

"АРХІТЕКТУРА. ДИЗАЙН"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Образотворче мистецтво, художня культура та технології, історія,географія,інформатика,література.


Навчальна тема

Архітектура. Дизайн.Розробка проекту "ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК"

Вік учнів, клас

12-13 років, 7клас




Стислий опис проекту

Створення дизайнерскої розробки "Дитячий майданчик"( дослідницька діяльність учнів;ескізна розробка;макет)


Повний План вивчення теми

ТЕМА УРОКУ:

Архітектура. Дизайн.Розробка проекту "ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК"(2ур)

МЕТА УРОКУ:

-Поглибити уміння та навички учнів в художньому конструюванні; -розвивати уміння та навички учнів з організації прпостору засобамси дизайну; -розвивати композиційні уміння та навички учнів, їх ппрорстиорову уяву.

ОБЛАДНАННЯ УРОКУ:

для вчителя:

-приклади дитячих майданчиков у ескізах та макетах,а також фотографії і їх зображення в мережі інтернету.

для учня: - альбом, олівець,акварекльні фарби,а також необхідний матеріал для виконування макета(за вибором учня)

                                  ХІД УРОКУ№ 1.

1.Організаційний момент(2хв) 2. Пояснення новогу матеріалу. Вступ (10хв) 3.Педагогічний малюнок(6хв) 4.Демонстрація кращих робіт учнів з даної теми(2хв) 5.Практична робота(20хв) 6.Підведення підсумків уроку(5хв)



ПОЯСНЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ на тему "ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК":

Дитячий майданчик - це ділянка для ігор та відпочинку дідей. Тому вона повинна мати приємний естетичний клімат.Поділ іі на функціональні зони вимагає доцільного розміщення та розмежування ділянок і обїєктіві різного призначення (песочниці, гірки,турніки,лавочки, гойдалки тощо) Норми і вимоги до дитячих майданчиків наводять



Навчальні цілі

Сприйняття мистецтва.Знайомство з архітектурою і дизайном.Поглиблення просторової уяви учнів на основі використання законів лінейної перспективи.Розвиток умінь учнів у поетапному виконанні роботи; Розвиток творчих здібностей учнів,фантазії і навичок в конструюванні,а також розвиток здатностей учнів до створення гармонійних кольорових сполучень в дизайн-проектах.

Опис оцінювання

• Оцінювання проектів здійснюється у кінці виконання усього проекту в цілому и поділяється на: -оцінювання самої ідеї проекту(назва,композиція) -організації композиції у простору; -досконалої розробки ескізів кожного обїєкту композиції(майданчика); -розробки композиції в обїємі(макет)

Діяльність учнів

Проект на тему "Дитячий майданчик" складається з : -досдідницької діяльності учнів(пошук дитячих майданчиков в місті,та фотографування обїєктів,пошук зображекнь майданчиків в мережі інтернет) -рорзробки теми(ескізів майбутнього майданчика у просторі,а також його назви); -розробки діталей; -ескізу композиції у кольорі; -обїемного макету.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Семенова Людмила Едуардівна


Фах, навчальний предмет

Вчитель образотворчого мистецтва та креслення; Образотворче мистецтво, художня культура, технології.


Навчальний заклад

Гімназія №4


Місто\село, район, область

м.Одеса

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери