Відмінності між версіями «Портфоліо Семенової Людмили з теми "Архітектура. Дизайн".»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Опис оцінювання)
Рядок 65: Рядок 65:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 
+
• Оцінювання проектів здійснюється у кінці виконання усього проекту в цілому и поділяється на:
 
+
-оцінювання самої ідеї проекту(назва,композиція)
 +
-організації композиції у простору;
 +
-досконалої розробки ескізів кожного обїєкту композиції(майданчика);
 +
-розробки композиції в обїємі(макет)
  
 
=Діяльність учнів=
 
=Діяльність учнів=

Версія за 11:30, 15 серпня 2012

Назва навчальної теми

"АРХІТЕКТУРА. ДИЗАЙН"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Образотворче мистецтво, художня культура та технології, історія,географія,інформатика,література.


Навчальна тема

Архітектура. Дизайн.Розробка проекту "ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК"

Вік учнів, клас

12-13 років, 7клас




Стислий опис проекту

Створення дизайнерскої розробки "Дитячий майданчик"( дослідницька діяльність учнів;ескізна розробка;макет)


Повний План вивчення теми

ТЕМА УРОКУ:

Архітектура. Дизайн.Розробка проекту "ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК"(2ур)

МЕТА УРОКУ:

-Поглибити уміння та навички учнів в художньому конструюванні; -розвивати уміння та навички учнів з організації прпостору засобамси дизайну; -розвивати композиційні уміння та навички учнів, їх ппрорстиорову уяву.

ОБЛАДНАННЯ УРОКУ:

для вчителя:

-приклади дитячих майданчиков у ескізах та макетах,а також фотографії і їх зображення в мережі інтернету.

для учня: - альбом, олівець,акварекльні фарби,а також необхідний матеріал для виконування макета(за вибором учня)

                                  ХІД УРОКУ№ 1.

1.Організаційний момент(2хв) 2. Пояснення новогу матеріалу. Вступ (10хв) 3.Педагогічний малюнок(6хв) 4.Демонстрація кращих робіт учнів з даної теми(2хв) 5.Практична робота(20хв) 6.Підведення підсумків уроку(5хв)



ПОЯСНЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ на тему "ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК":

Дитячий майданчик - це ділянка для ігор та відпочинку дідей. Тому вона повинна мати приємний естетичний клімат.Поділ іі на функціональні зони вимагає доцільного розміщення та розмежування ділянок і обїєктіві різного призначення (песочниці, гірки,турніки,лавочки, гойдалки тощо) Норми і вимоги до дитячих майданчиків наводять



Навчальні цілі

Сприйняття мистецтва.Знайомство з архітектурою і дизайном.Поглиблення просторової уяви учнів на основі використання законів лінейної перспективи.Розвиток умінь учнів у поетапному виконанні роботи; Розвиток творчих здібностей учнів,фантазії і навичок в конструюванні,а також розвиток здатностей учнів до створення гармонійних кольорових сполучень в дизайн-проектах.

Опис оцінювання

• Оцінювання проектів здійснюється у кінці виконання усього проекту в цілому и поділяється на: -оцінювання самої ідеї проекту(назва,композиція) -організації композиції у простору; -досконалої розробки ескізів кожного обїєкту композиції(майданчика); -розробки композиції в обїємі(макет)

Діяльність учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери