Портфоліо Сафіної Ільміри Рашидівни за темою: "Біогаз- паливо сучасності, чи далекого майбутнього "

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Екологічно чисте і дешеве паливо сучасності

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

хімія та екологія. До теми «Екологічне та дешеве паливо сучасності».

Вік учнів, клас

16 років, 11 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Що може бути сировиню для виробництва біогазу? Умови утворення органічного газу,етапи утворення в промислових масштабах,складнощі в сборці обладнання. Можлівість установки обладнання для виробництва біогазу в масштабах одного подвір`я. Модель біогазової установки в умовах шкільної лабораторії. Спроба отримати газ, довести його наявність. Недоліки , складнощі при виробництві біогазу. Вплив на екологію.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється упродовж всієї роботи над проектом згідно Критеріїв оцінювання знань,умінь та навичок учнів школи І ступеня.На підготовчому етапі учитель демонструє дітям вступну презентацію та пропонує форму «ЗХД»,анкети та організаційну діаграму.На основі цього визначається рівень знань,умінь та навичок учнів,а також визначаються навчальні потреби учнів. Впродовж роботи над проектом вчитель перевіряє результати досліджень учнів,наявний додатковий матеріал,літературу,письмові звіти та нотатки.Учні працюють з формою оцінювання роботи в групах та формою оцінювання досліджень. На завершальному етапі учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання презентації,вміння аналізувати.А також проводить підсумкове тематичне оцінювання та обговорення-рефлексію. З метою визначення самоспрямування використовується відповідна форма оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту учитель пояснює учням кроки та діяльність для кожного етапу проекту та всієї теми.Зясовує попередні знання учнів та використовує вихідне оцінювання для виявлення навчальних потреб учня. Учні: Представляють основні питання, обговорюють сценарій виконання проекту. Впродовж виконання учнями проекту:учитель Встановлює навчальні цілі, стратегії, допомагає учням від слідковує хід і прогрес у досягнені навчальних цілей, постійно переглядає і звертаєть ся до основних запитань впродовж роботи. Наприкінці виконання проекту учнями проекту: Учні-демонструють знання та навички( таблиці, установку,коментують презентації.). Учитель оцінює продукти та результати навчання, допомагає учням у рефлексії власного навчання та постановці особистих і нових цілей. До всього вивченя теми застосовується оцінювання, вказуються стратегії щоб вони могли визначити свою власну стратегію, траєкторію навчання, та ставили навчальні цілі, досягали їх. Учитель слідкує, щоб час виконання був реалістичним і відповідав навчальним програмам.

Буклет вчителя за методом проектів

Презентація вчителя

Асоциативний кущ

список джерел

посилання на мережевий опитувальник

батьківський дозвіл

документ фасилітації

форма самоспрямування

контрольний список самоспрямування

шаблон презентациї учнів з потребами

кросворд для сильних учнів

план впровадження

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ілміра Сафіна


Фах, навчальний предмет

спеціаліст, хімія



Навчальний заклад

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7


Місто\село, район, область

М. Павлоград, Дніпропетровська обл.


Контактні дані

ilmirasafina146@gmail.com тел. 0665705311

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Павлоград на базі Павлоградського міського ліцею, 07 - 19 грудня 2015 року


Дати проведення тренінгу

07-19 грудня 2015 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Шевченко Галина Володимирівна