Відмінності між версіями «Портфоліо Сафоновой Вікторії з теми: "Шкідливість куріння"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя)
(Діяльність учнів та вчителя)
Рядок 52: Рядок 52:
 
Урок розпочинається із ознайомлення учнів із вступною презентацією вчителя [[https://docs.google.com/file/d/0B-IoW09pQ92BY0VJOHBkX1NBM2M/edit]](створено засобами https://docs.google.com/), з допомогою якої визначається рівень обізнаності учнів по даній темі. Прегляд презентації супроводжується стартовим заповненням таблиці "З-Ц-Д".
 
Урок розпочинається із ознайомлення учнів із вступною презентацією вчителя [[https://docs.google.com/file/d/0B-IoW09pQ92BY0VJOHBkX1NBM2M/edit]](створено засобами https://docs.google.com/), з допомогою якої визначається рівень обізнаності учнів по даній темі. Прегляд презентації супроводжується стартовим заповненням таблиці "З-Ц-Д".
 
2 крок
 
2 крок
Починається робота над проектом  
+
Починається робота над проектом з перегляду презентації [[https://docs.google.com/file/d/0B-IoW09pQ92BcWsteDB6NjZwTGs/edit]], учні розподіляються на  групи,вивчають проблемні питання, визначають теми дослідження.
  
 
[[Вікі-стаття учнів "Шкідливість куріння"]]
 
[[Вікі-стаття учнів "Шкідливість куріння"]]

Версія за 11:50, 19 жовтня 2012


Назва проекту

Шкідливість куріння

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров'я Інформатика Образотворче мистецтво

Навчальні цілі

Сформувати в учнів уявлення про здоровий спосіб життя; про вплив нікотину на організм людини та його вплив на професійну діяльність людини, а також про методи попередження та лікування різних захворювань, які пов’язанні із курінням.

Вік учнів, клас

7-9 класи

Стислий опис проекту

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Творчість і інноваційність • Розвиток, впровадження та донесення нових ідей до інших • Робота над творчими ідеями Критичне мислення і вміння вирішувати проблеми • Здійснення вибору та прийняття комплексних рішень • Розуміння взаємозв’язків між системами • Вміле, відповідальне мислення, що дозволяє людині формулювати надійні вірогідні судження для окреслення, аналізу та вирішення проблем. Комунікативні навички та навички співробітництва • Демонстрація можливості ефективно співпрацювати з різноманітними групами • Гнучкість та готовність до застосування необхідних компромісів з метою здійснення спільного завдання • Розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах. Вміння працювати з інформацією, медіа та комп’ютерні навички Інформаційна грамотність Вміння швидко та ефективно шукати інформацію критично та компетентно оцінювати інформацію вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. Медіа грамотність • З’ясування способів інтерпретації інформації різними особами, включення або відсутність різних оцінок та точок зору, усвідомлення залежності медіа-повідомлень від ціннісних норм та точок зору та розуміння того, як медіа можуть впливати на думки та поведінку. По закінченню роботи над проектом учні повинні: o дбайливо ставитись до життя і здоров’я; o мати переконаня щодо пріоритету здоров’я як основної умови реалізації фізичного, психічного, соціального та духовного потенціалу людини з урахуванням її індивідуальних особливостей; o бережливого, дбайливого та усвідомлено ставити до власного здоров’я як однієї з найвищих людських цінностей, потреби самопізнання та всебічного самовдосконалення; o дотримуватись основних принципів та закономірностей життєдіяльності людини в природному та соціальному середовищах, спрямованої на збереження життя і зміцнення здоров’я; o мати мотивацію установки на здоровий спосіб життя як провідної умови збереження і зміцнення здоров’я; o володіти методам самооцінки і контролю стану і рівня здоров’я протягом усіх років навчання; o розвивати навички спрямовані на заохочення вести здоровий спосіб життя.

Опис оцінювання

Діяльність учнів та вчителя

I крок Урок розпочинається із ознайомлення учнів із вступною презентацією вчителя [[1]](створено засобами https://docs.google.com/), з допомогою якої визначається рівень обізнаності учнів по даній темі. Прегляд презентації супроводжується стартовим заповненням таблиці "З-Ц-Д". 2 крок Починається робота над проектом з перегляду презентації [[2]], учні розподіляються на групи,вивчають проблемні питання, визначають теми дослідження.

Вікі-стаття учнів "Шкідливість куріння"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери