Портфоліо Рудик Людмила Віталіївна

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:25, 24 серпня 2012, створена Rudyklud (обговореннявнесок) (Повний План вивчення теми)

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Спорт у повсякденному житті.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, фізична культура, образотворче мистецтво, історія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Спорт у Великобританії.

Вік учнів, клас

7-Б, 7-В класи Вік:12-13 років

Стислий опис

Обговорення, опис, інтерв’ю; журналісти, дизайнери, спортсмени; Навчальний проект "Спорт у щоденному житті", 7 клас, навчальна тема "Спорт", учні дізнаються, як контролювати своє тіло, завжди бути в гарній формі, захищати себе. Вони будуть вирішувати, що їм конкретно потрібно, більше дізнаються про екстремальні види спорту. Учні зрозуміють, що у них є шанс мати друзів в цьому світі. Свої висновки за допомогою вчителя учні представляють у вигляді презентацій на подоні теми. Вони будуть шукати інформацію в інтернеті, публікаціях, бібліотеці. Учні організують показові виступи кращих спортсменів.

Повний План вивчення теми

https://docs.google.com/file/d/0B96i2myRGxuUcHE1WV8wdVZVc2M/edit

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні розвивають уміння свідомо та правильно складати речення, необхідні для використання у найбільш типових ситуаціях. Здобувають знання основних правил орфографії та пунктуації. Розвивають уміння продукувати писемне повідомлення з дотриманням мовних правил. Навчаються користуватися технічними об'єктами на основі їх відповідності заданим умовам. Учні навчаються правильно планувати свій час і виконувати роботу згідно критеріїв і вимог. Вони навчаються ефективно співпрацювати в групі. Здобувають уміння розуміти основний зміст коротких простих повідомлень, оголошень, репортажів; здобувати інформацію з Інтернету на побутову тематику; узагальнювати інформацію, робити на її основі власні висновки. Навчаються користуватися словником та іншою довідковою літературою. Розвивають уміння розуміти основний зміст газетних, журнальних, публікацій науково-популярного і публіцистичного стилів, виділяти головну думку.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Учні використовують форму оцінювання презентації та форму для зворотного зв'язку для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію учні мають отримувати до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує форму оцінювання презентації проектів.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

На початку роботи учні розробляють план дослідження і презентації представлення результатів і висновків дослідження , сценарій. Учні діляться на групи, здійснюють пошук в Інтернеті інформації з теми проекту, добирають малюнки та ілюстрації, обговорюють знайдену інформацію, пропонують свої ідеї винаходів, дають їм оцінку, визначають кращі ідеї та створюють мультимедійну презентацію в програмі PowerPoint, яку демонструють на першому етапі проекту. Під час другого етапу проекту учні складають план публікації, діляться на групи, шукають інформацію в Інтернеті, підбирають малюнки, пишуть статті, виконують творчі завдання, малюють та сканують малюнки, спілкуються з однолітками та створюють публікацію на протязі тижня. Учні роздруковують свої публікації і роздають однокласникам. На третьому етапі проекту учні обговорюють план, вивчають електронну літературу та джерела Інтернету, працюють в групах та індивідуально, створюють сторінки за допомогою програми Publisher В кінці проекту учні заповнюють дидактичний матеріал

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Рудик Людмила Віталіївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель.Англійська мова, зарубіжна література, російська мова

Навчальний заклад

Летичівський НВК№1

Місто\село, район, область

м. Летичів Летичівський район Хмельницьої області

Контактні дані

Lyudarud@ukr.net 19rl80@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15-25.08. 2012

Місце провведення тренінгу

Летичівський НВК№1

Тренери

Кордяк Іван Михайлович