Відмінності між версіями «Портфоліо Ратушний Євгеній»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відомості про тренінг)
(Назва навчальної теми)
 
(не показані 9 проміжних версій 2 учасників)
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
=Назва навчальної теми=
 
=Назва навчальної теми=
 
+
Тема: Комп'ютерні системи та мережі.
Як не перечепитись через дроти або домашня wi-fi мережа.
+
Проект: Як не перечепитись через дроти або домашня wi-fi мережа.
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
  
Основний предмет: Комп’ютерні системи та мережі
+
'''Основний предмет:''' Комп’ютерні системи та мережі
Дотичний предмет: Основи роботи в Інтернет
+
 
 +
'''Дотичний предмет:''' Основи роботи в Інтернет
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
Рядок 19: Рядок 20:
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0B4F47n-2Swe-a0ZvdkNEN1VaX1E План вивчення теми]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
Оцінювання здійснюється весь час роботи над проектом.Для вимірювання й оцінювання рівня попередніх знань та сформованості навичок учнів на початку роботи над проектом використовуватиметься таблиця [https://docs.google.com/document/d/1tI4WW_lESyKb3O_OVz1VnP5MEXONQ90YYTaMUmyhCIw ЗХД] та форма [https://docs.google.com/forms/d/1jgapcqGsWmMlNlFcGkNwH-eYTTBOfwILfQbO2p5Jq4k опитування]. З таблицею та формою учні працюватимуть в процесі перегляду презентації.
 +
В процесі роботи над проектом [https://docs.google.com/document/d/1C3mTbXORgKZPFQeGKsc4Esuav2BcQinP1gYyR6Ffosg Контрольний список питань] до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання проекту.Також учні ведуть щоденник роботи над проектом, який регулярно переглядається педагогом і в якому педагог надає свої поради по роботі. Також учні використовують [https://docs.google.com/document/d/1C3mTbXORgKZPFQeGKsc4Esuav2BcQinP1gYyR6Ffosg Контрольний список] самоспрямування у навчанні для самоконтролю організації власної діяльності, причому звертаються вони до цього списку декілька разів в ході виконання проекту (на початку роботи, після проходження половини проекту і наприкінці для оцінювання того, як здійснювалося самоспрямування). Підсумок роботи учні можуть подати у вигляді [http://besprovodniyeseti.blogspot.com/ блогу] для оцінювання якого буде використано форму оцінювання
 +
блогу також вони створять друкований довідник оцінювання якого буде виконуватися учнями та запрошеними експертами.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
 +
При вивченні теми учні досліджують проводні та беспроводні мережі. З’ясування навчальних потреб учнів відбувається шляхом мозкового штурму,обговорення основних питань та заповнення таблиці [https://docs.google.com/document/d/1tI4WW_lESyKb3O_OVz1VnP5MEXONQ90YYTaMUmyhCIw ЗХД]. Презентація допоможе виявити обізнаність учнів у питанні, а також допоможе донести до учнів ключові питання. За допомогою Інтернет учні зможуть шукати інформацію для подальшого її використання у проекті. Також за допомогою всесвітньої мережі вони можуть обговорювати свою роботу, спілкуватися з однокласниками. Учні мають звернути увагу на [https://docs.google.com/forms/d/1jgapcqGsWmMlNlFcGkNwH-eYTTBOfwILfQbO2p5Jq4k опитувальник] запропонований вчителем. Можливо вони знайдуть там деякі підказки для правильного виконання завдання. Роль опитувальника у проекті дуже корисний і відіграє важливу роль. Учні мають створити  в якому вони будуть спілкуватися між собою і з вчителем, прописувати свої досягення у дослідженні певної теми, а згодом викладуть свої висновки з використанням [http://besprovodniyeseti.blogspot.com/ блогу].
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
Рядок 31: Рядок 40:
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
  
 +
Викладач інформатики, інформаційних технологій, спецдисциплін у операторів комп. набору.
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
Рядок 59: Рядок 69:
  
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
+
 
 +
[[Категорія:Проект для студентів ПТО]]
 +
 
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 +
 +
[[Категорія:10 версія ПТО]]

Поточна версія на 15:13, 17 січня 2014


Назва навчальної теми

Тема: Комп'ютерні системи та мережі. Проект: Як не перечепитись через дроти або домашня wi-fi мережа.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: Комп’ютерні системи та мережі

Дотичний предмет: Основи роботи в Інтернет

Вік учнів, клас

1 курс груп ТУ, або 3 курс учнів груп ПТУ, 17-19 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект для учнів ПТНЗ, що проходять навчання за професією «оператор комп’ютерного набору І кат» з предмету «Комп’ютерні системи та мережі» по темі «Керування процесами у операційній системі» в процесі якого учні повинні визначити для себе чим для них буде вигідним використання wi-fi роутерів.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється весь час роботи над проектом.Для вимірювання й оцінювання рівня попередніх знань та сформованості навичок учнів на початку роботи над проектом використовуватиметься таблиця ЗХД та форма опитування. З таблицею та формою учні працюватимуть в процесі перегляду презентації. В процесі роботи над проектом Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання проекту.Також учні ведуть щоденник роботи над проектом, який регулярно переглядається педагогом і в якому педагог надає свої поради по роботі. Також учні використовують Контрольний список самоспрямування у навчанні для самоконтролю організації власної діяльності, причому звертаються вони до цього списку декілька разів в ході виконання проекту (на початку роботи, після проходження половини проекту і наприкінці для оцінювання того, як здійснювалося самоспрямування). Підсумок роботи учні можуть подати у вигляді блогу для оцінювання якого буде використано форму оцінювання блогу також вони створять друкований довідник оцінювання якого буде виконуватися учнями та запрошеними експертами.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

При вивченні теми учні досліджують проводні та беспроводні мережі. З’ясування навчальних потреб учнів відбувається шляхом мозкового штурму,обговорення основних питань та заповнення таблиці ЗХД. Презентація допоможе виявити обізнаність учнів у питанні, а також допоможе донести до учнів ключові питання. За допомогою Інтернет учні зможуть шукати інформацію для подальшого її використання у проекті. Також за допомогою всесвітньої мережі вони можуть обговорювати свою роботу, спілкуватися з однокласниками. Учні мають звернути увагу на опитувальник запропонований вчителем. Можливо вони знайдуть там деякі підказки для правильного виконання завдання. Роль опитувальника у проекті дуже корисний і відіграє важливу роль. Учні мають створити в якому вони будуть спілкуватися між собою і з вчителем, прописувати свої досягення у дослідженні певної теми, а згодом викладуть свої висновки з використанням блогу.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ратушний Євгеній

Фах, навчальний предмет

Викладач інформатики, інформаційних технологій, спецдисциплін у операторів комп. набору.

Навчальний заклад

Вознесенський професійний аграрний ліцей

Місто\село, район, область

м. Вознесенськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel "Навчання для майбутнього". м. Вознесенськ, 8 - 14 січня 2014 року

Дати проведення тренінгу

08.01.2014 - 14.01.2014

Місце проведення тренінгу

м. Вознеснськ, Вознесенський професійний аграрний ліцей

Тренери

Красовська Віра

Пересунько Оксана