Відмінності між версіями «Портфоліо Потяка Василя з теми "Зимовий сад на вікні"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 13: Рядок 13:
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
=== У цьому проекті для учнів 7-х класів передбачено вивчення теми «Світлові явища» з шкільного курсу Фізики. Діти будуть досліджувати заломлення світла через пластикові пляшки, зокрема білі та темні, проаналізують які пляшки найбільше підходять для міні теплиці, зуміють її побудувати на основі проведених досліджень. Результатом роботи учнів стане створення міні теплиці з пластикових пляшок. ===
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Версія за 08:33, 15 червня 2013


Зміст

Назва навчальної теми

Зимовий сад на вікні

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, інформатика

Вік учнів, клас

13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

У цьому проекті для учнів 7-х класів передбачено вивчення теми «Світлові явища» з шкільного курсу Фізики. Діти будуть досліджувати заломлення світла через пластикові пляшки, зокрема білі та темні, проаналізують які пляшки найбільше підходять для міні теплиці, зуміють її побудувати на основі проведених досліджень. Результатом роботи учнів стане створення міні теплиці з пластикових пляшок.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. На початковому етапі оцінювання проводиться мозкова атака з роботою над «Асоціативним кущем» (Що зробить світ теплішим) та учні працюють з таблицею «ЗХД» В процесі реалізації з метою самооцінювання учнів керівник проекту пропонує пройти on-line анкетування, щоб вони могли побачити свої знання і коригувати свій процес діяльності в проекті. Використовуючи підсумок відповідей, учитель може побачити, наскільки учні засвоїли матеріал на даному етапі реалізації проекту. Впродовж роботи над проектом діти заповнюють форми оцінювання для роботи в групах та самооцінки під час створення блогу . Під час спостереження за роботою учнів при створенні блогу «Інженери» вчитель використовує форму оцінювання блогу, який вони вели.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери