Портфоліо Пилипчук Ірини з теми

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:00, 8 травня 2014, створена Іра Пилипчук (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Цікавий та небезпечний Інтернет"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

"Інформатика"

Вік учнів, клас

1 курс 15-17 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект «Цікавий та небезпечний Інтернет» розрахований на 1 курс з професії «Оператор комп’ютерного набору». Цей проект дасть можливість розвинути в учнів пізнавальний інтерес, уяву про призначення та класифікацію антивірусних програм, а також безпеку роботи в мережі Інтернет.

План вивчення теми (вставити файл)

План впровадження

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання учнів відбувається на всіх етапах проекту. На початку проекту учням пропонується заповнити анкету. Для визначення рівня знань учнів було запропоновано виконання кросворду та опитувальника «Мозковий штурм». Кожен учень ознайомлений із завданнями та критеріями оцінювання презентації, критеріями оцінювання публікації та блогу. В ході реалізації проекту було створено контрольний список плану оцінювання та проаналізовано власну систему оцінювання. Для зручності був розроблений графік оцінювання. Результати оцінювання кожного учня були висвітлені за допомогою діаграми, що дає змогу побачити загальну картину виконання робіт учнів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Першочерговим завдання для успішної роботи вчителя є створення плану впровадження. На початку проекту вчитель демонструє презентацію для фасилітації та розроблену діаграму. Мотивація учнів до активної роботи відбувається шляхом обговорення ключових та тематичних питань проекту. Пропонується перегляд учительської презентації з даної теми. В ході роботи учні заповнюють таблицю ЗХД та анкету. Наступним кроком дій які дадуть змогу перевірити знання є заповнення кросворду та опитувальника «Мозковий штурм». Учні створюють власну презентацію, публікацію та блог, який оцінюється за розробленими критеріями оцінювання.Також учні створююсь рекомендації. Для зручності було створено діаграму оцінювання учнів для висвітлення загальної картини виконаних робіт. Для використання інформації з вже існуючих джерел пишеться лист авторського права.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Пилипчук Ірина

Фах, навчальний предмет

майстер виробничого навчання

Навчальний заклад

Житомирський професійний політехнічний ліцей

Місто\село, район, область

м. Житомир

Контактні дані

(0412) 42-62-56

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

8,10,11,22,24,25 квітня 2014 року

Місце проведення тренінгу

Житомирський професійний політехнічний ліцей

Тренери

Нікончук Ф.М.

Діденко Т.А.