Відмінності між версіями «Портфоліо Нікончук Федора (10 версія) профтех»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Назва навчальної теми)
(План вивчення теми (вставити файл))
Рядок 24: Рядок 24:
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
  
[https://docs.google.com/file/d/0B9hO-YhKgkuXdTNfaHd0Rzk0UlU/edit?usp=sharing]
+
[https://docs.google.com/file/d/0B9hO-YhKgkuXdTNfaHd0Rzk0UlU/edit?usp=sharing план вивчення]
 +
 
 +
[http://www.example.com план впровадження]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=

Версія за 19:44, 28 червня 2013


Назва навчальної теми

Проект "Велика перерва"

Навчальна тема "Навчання в Інтернет"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний премет "Інформатика"

Другорядні "Тхнологія пошуку роботи", "Іноземна мова"

Вік учнів, клас

1 курс (10 клас) 14-15 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект присвячений можливостям навчання через мережу Інтернет. Під час проекту необхідно вияснити чи є дистанційна освіта альтернативою до звичайної. Також буде надано перелік інтернет-ресурсів (навчальних закладів) які надають дані послуги та підраховано фінансову економію навчання через Інтернет.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення

план впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для оцінювання блогу розроблено контрольний список оцінювання який включає наступні основні питання: заохочення до спілкування цікавість інформації з різних точок зору щодо теми різноманітність достовірних джерел висновки досліджень регулярне оновлення блогу додаткові розділи грамотність та інше Опишіть систему оцінювання, яку ви та ваші учні використовуєте для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення. Напишіть, якими методами ви будете оцінювати, інструменти для оцінювання. Інструментарій оцінювання може включати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, опитувальники, форми оцінювання, тести та контрольні роботи. Також опишіть, які учнівські роботи ви оцінюватимете, наприклад, твори і інші письмові роботи, презентації, або виступи учнів; зазначте, які інструменти оцінювання ви використовуватимете в кожному випадку. У розділі плану «Діяльність учнів та вчителя» опишіть, як здійснюється оцінювання, хто його проводить (взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем, батьками), як учні використовують ці інструменти оцінювання, на якому етапі роботи відбувається оцінювання, як і коли виставляються оцінки. В ході реалізації проекту було створено:

контрольний список плану оцінювання та проаналізовано власну систему оцінювання.

Для зручності також було розроблено графік оцінювання Блог створений учнями було оцінено за заздалегідь розробленими критеріями Результати оцінювання були відображені за допомогою діаграм.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Проект триває протягом 1 уроку (45хв.) Урок перший «Навчання в Інтернет: Під час проектної діяльності учнями було створено блог «Навчання в Інтернет». В даному блозі було висвітлені питання наявності безкоштовних дистанційних курсів та оприлюднено рейтинг згідно досліджень проведених у ході проекту Smart education. Також у блозі розміщено форму опитування що визначає бажання та готовність людини до навчання в мережі Інтернет. Також важливим елементом блога є аналіз українських навчальних закладів які надають послуги дистанційного навчання з посиланнями на їх сайти,Ж а саме: Национальный технический университет "Харьковский политехнический институт" Национальный технический университет Украины "Киевский политехнический университет" Хмельницкий национальный университет Национальный авиационный университет Сумской государственный университет Донецкий Национальний Технический Университет Европейская школа корреспондентского обучения, ЕШКО та інші Першим кроком проектної діяльності з боку вчителя є створення плану впровадження проекту та публікації для ознайомлення з особливостями методу проектів. Для наочності використано організаційну діаграму, а для визначення бажаючих та ступеню готовності до дистанційного навчання опитувальник та методику З-Х-Д результати якого висвітлено у діаграмі. Для залучення учнів вчитель створює презентацію та презентацію для фасилітації Учні створюють рекомендації для вибору курсу з вивчення іноземної мови, що буде підґрунтям для наступного уроку (тема наступного уроку «Вивчення іноземної мови за допомогою програмних засобів». Якщо учні використали інформацію з вже існуючих інформаційних джерел тоді вони обов’язково пишуть листи які стосуються авторського права використаних ними матеріалів. Учнями було створено власний блог

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Федір Нікончук

Фах, навчальний предмет

Викладач, інформатика

Навчальний заклад

Житомирський професійний політехнічний ліцей

Місто\село, район, область

м. Житомир

Контактні дані

(0412)42-62-56

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

24-29 червня 2013 року

Місце проведення тренінгу

м. Вінниця ВМВПУ

Тренери

Іван Стромило

Сергій Пойда