Портфоліо Ніколаєва Інна Валентинівна для учнів 2 класу, тема проекту "Будьмо знайомі!"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Походження назв рослин.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство

Вік учнів, клас

7-8 років, 2 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

.Цей проект для учнів 2 класу з теми «Походження назв рослин» .Під час проекту учні об’єднаються в групи і за допомогою Інтернет - ресурсів будуть досліджувати походження назв певних рослин. Одержана інформація допоможе учням відповісти на питання з плану дослідження та створити стіннівку про певну рослину. Кожен учень у групі зробить власний внесок у спільну презентацію завдяки розподілу ролей:створення малюнку рослини, добір фото, добір мелодії до презентації, створення сенкану про рослину, оформлення спільних здобутків на аркуші паперу.

План вивчення теми

План впровадження проекту

План вивчення теми

Оцінювання

До початку проекту вчитель, використовуючи вступну презентацію,проводить «мозковий штурм», організовує обговорення основних питань теми,щоб зацікавити учнів пошуковою роботою з використанням ІКТ. Для визначення навчальних потреб учнів та постановки навчальних цілей використовується форма «З-Х-Д». Учні знайомляться з критеріями оцінювання підсумкової роботи за контрольним списком підсумкового оцінювання, з формою оцінювання групової роботи після об’єднання в групи. Впродовж роботи над проектом учні роблять помітки у формі групової роботи і здійснюють самоконтроль за роботою, використовуючи контрольний список підсумкового оцінювання. Вчитель спостерігає за роботою груп та надає консультації. Робота оцінюється за контрольним списком.

Діяльність учнів та вчителя

За допомогою Інтернет ресурсів учні з’ясовують походження назв певних рослин, відшукують іншу інформацію про рослину,спираючись на план дослідження. До початку проекту вчитель, використовуючи вступну презентацію,проводить «мозковий штурм», організовує обговорення основних питань теми,щоб зацікавити учнів пошуковою роботою з використанням ІКТ. Для визначення навчальних потреб учнів та постановки навчальних цілей використовується форма «З-Х-Д».Учні об’єднуються у 5 груп і кожна група отримує завдання дослідити назву певної рослини та план дослідження. Учні знайомляться з критеріями оцінювання підсумкової роботи за контрольним списком підсумкового оцінювання. Між членами групи розподіляються такі завдання:створити сенкан про рослину, дібрати фотографії за допомогою Інтернет ресурсів чи зробити власні фото, намалювати рослину,дібрати звуковий супровід до презентації,оформити стіннівку з усіх зібраних матеріалів. Наприкінці роботи над проектом учні демонструють створену стіннівку. Робота оцінюється за контрольним списком. За допомогою форми «З-Х-Д» оцінюються навчальні досягнення учнів.

Приклад учнівської роботи

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ніколаєва Інна Валентинівна

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

спец. школа № 239

Місто\село, район, область

м. Київ

Контактні дані

Ніколаєва Інна Валентинівна

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10-15 червня 2013 р


Місце проведення тренінгу

Ліцей № 157


Тренери

Дармограй Вероніка Анатоліївна

Васяніна Олена Анатоліївна