Відмінності між версіями «Портфоліо Новікової Х.А.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Повний План вивчення теми)
(Стислий опис)
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
=Стислий опис=
 
=Стислий опис=
Учні навчаться розрізняти різні способи моніторингу, проводити моніторинг самостійно, при цьому використовуючи засоби електронних таблиць.
+
В даному проеті учні отримають відповіді на такі запитання:
 +
Що таке моніторинг?
 +
Чому на сьогоднішній день різного роду опитування набули такої великої популярності?
 +
Чи впливають результати опитувань на наше з Вами життя?
 +
Як за допомогою Microsoft office Excel побудувати власний рейтинг успішності?
 +
Які види моніторнгу популярні на сьогоднішній день?
 +
Де і  для чого можна використовувати результати опитування, їх цінність?
 +
Як провести моніторинг?
 +
Які статистичні дані і за який період Вам потрібно мати, щоб побудувати запропонований особистий рейтинг успішності та класу в цілому в Microsoft Office Excel?
 +
А також самостійно проведуть моніторинг успішності власного класу.
  
 
= Повний План вивчення теми =
 
= Повний План вивчення теми =

Версія за 10:03, 20 серпня 2012Назва проекту

Сучасні способи моніторингу

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Електронні таблиці

Вік учнів, клас

7 клас, 11-12 років

Стислий опис

В даному проеті учні отримають відповіді на такі запитання: Що таке моніторинг? Чому на сьогоднішній день різного роду опитування набули такої великої популярності? Чи впливають результати опитувань на наше з Вами життя? Як за допомогою Microsoft office Excel побудувати власний рейтинг успішності? Які види моніторнгу популярні на сьогоднішній день? Де і для чого можна використовувати результати опитування, їх цінність? Як провести моніторинг? Які статистичні дані і за який період Вам потрібно мати, щоб побудувати запропонований особистий рейтинг успішності та класу в цілому в Microsoft Office Excel? А також самостійно проведуть моніторинг успішності власного класу.

Повний План вивчення теми

Загальні відомості про електронні таблиці та їхні основні можливості. Основні елементи вікна програми Microsoft Excel. Поняття книги, аркуша, рядка, стовпчика, клітинки та її адреси, діапазону клітинок. Активна клітинка та її вміст. Фіксація вмісту клітинки. Правило записування формул у клітинку. Призначення рядка формул. Виділення клітинок, рядків та стовпців. Зміна ширини стовпчика. Створення таблиці, уведення даних у клітинки, підготування простої таблиці, збереження макету для подальшої роботи з таблицею у файлі. Розрахункові операції в таблицях. Способи введення та редагування формул. Використання маркера заповнення під час записування формул. Оформлення розроблених таблиць. Формат клітинки. Зміна формату клітинки. Абсолютна адреса клітинки. Діаграма та її призначення. Види діаграм. Етапи побудови діаграми в разі використання Майстра побудови діаграм.

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні навчаться розрізняти різні способи моніторингу, проводити моніторинг самостійно, при цьому використовуючи засоби електронних таблиць.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Упродовж виконання проекту проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських робіт та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують контрольний список блогу, публікації та презентацій в залежності від того, який продукт вони будуть створювати. Щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні учні користуються контрольним списком самоспрямування . Також з цією метою використовуються нагадування і підказки. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу дослідження. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою контрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Опитування учнів класу для того, щоб дізнатись їх річні оцінки за період 1-6 класів; Систематизація отриманої інформацію у вигляді таблиці; Введення даних в електронну таблицю. Визначення середнього балу кожного учня за окремий рік та середнього балу класу за кожен навчальний рік відповідно. Побудувапідсумкової діаграми

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Новікова Христина

Фах, навчальний предмет

вчитель інформатики

Навчальний заклад

СЗОШ № 5

Місто\село, район, область

Хмельницька обл., м. Каи'янець-Подільський

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15.08.2012-21.08.2012

Місце провведення тренінгу

Кам'янець-Подільська СЗОШ № 5

Тренери

Ляхоцька Оксана Євгенівна