Портфоліо Нежиборець Тетяни Вікторівни "Моє професійне майбутнє"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:09, 28 червня 2013, створена Тетяна НТВ (обговореннявнесок) (Оцінювання)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Моє професійне майбутнє»

Основні навчальні предмети

Предмет: «Керуючі комплекси та програмне забезпечення»

Вік учнів, клас

3 курс навчання (на базі повної загальної середньої освіти)

Стислий опис проекту

Учні, які навчаться у ДНЗ ВПУ № 9 м. Кіровограда за професією «Електромонтер станційного устаткування телефонного зв’язку; кабельник-спаювальник» та продовжують навчання за спеціальністю «Технічне обслуговування та ремонт апаратури зв’язку і оргтехніки» мають на меті дослідити об’єкти міської телефонної мережі м. Кіровограда з метою систематизації знань, отриманих під час вивчення теми «Технічне обслуговування керуючих комплексів вузлів комутації» з предмету «Керуючі комплекси та програмне забезпечення» та для визначення робочих місць, на які потенційно можуть бути прийняті після закінчення начального закладу.

План вивчення теми

Учні працюють за планом: 1. Дослідити та схематизувати об'єкти міської телефонної мережі та Центри Технічної Експлуатації (ЦТЕ); 2. Виділити категорії робочих місць електромонтерів станційного устаткування телефонного зв’язку на даних об’єктах та визначити вимоги до кадрового складу; 3. Проаналізувати дані та дати оцінку наявності потенційних робочих місць для працевлаштування за даною професією, каталогізувати кадрові місця, створити блог випускників «Моє професійне майбутнє», пов'язаний с сайтом підприємства-замовника ПАТ «Укртелеком» та розмістити на ньому власні резюме.

Оцінювання

Визначення попередніх знань з теми проведено викладачем напередодні початку проекту в атестації за тему та на етапі виходу учнів на виробничу практику, а реєстрація учнів для участі в проекті проводиться за допомогою Вхідного тестування. Особливу увагу перед початком проектної діяльності викладач наголошує на ознайомленні учнів з напрямками виховання навичок самоспрямованності за допомогою https://docs.google.com/document/d/1P4sObs_XGuX113uSdvcsRPEb_D04SNSx93A1G9sJrMA/edit?usp=sharing Контрольного списку особистих завдань учнів до виконання теми проекту «Моє професійне майбутнє». Використання поточного оцінювання впродовж проектної діяльності необхідне для з’ясування розуміння учнями Основних запитань, для застосування ІКТ з метою обміну інформацією, а також розвитку навичок самоконтролю та самоспрямування. З цією метою викладач надає учням Форму поточного самооцінювання діяльності учнів у проекті у вигляді таблиці З-Х-Д. При заповнення свого блогу за результатами діяльності, вони зорієнтовані на певні критерії, розміщені у Формі оцінювання блогу учнівського проекту «Моє професійне майбутнє», яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Перегляд електронних листів з результатами самооцінювання та коментарі на блозі дозволяє викладачу оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх проектну діяльність в потрібному напрямку. Оцінювання систематизовано викладачем для проведення поточного моніторингу діяльності учнів таким чином, що вони не відчувають тиску, але знають, що повинні здійснювати самоконтроль і не порушувати строки відправки звітів, що розвиває навички відповідальності та самостійності.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери