Відмінності між версіями «Портфоліо Назаренко Катерини на тему "Показникова та логарифмічна функції"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
 
Рядок 69: Рядок 69:
 
Група Фізики-винахідники
 
Група Фізики-винахідники
  
[https://drive.google.com/drive/folders/1NIr05aX5n74vcik4_H4Z9ZGDJCHeuxQq Публікація]
+
[https://drive.google.com/file/d/1ckI8yTEJR8AXCXJyBYnxyq287cRBACN3/view?usp=sharing Публікація]
  
 
[http://fizikiproeky.blogspot.com/2017/12/blog-post_24.html Блог]
 
[http://fizikiproeky.blogspot.com/2017/12/blog-post_24.html Блог]

Поточна версія на 15:21, 24 грудня 2017

Ddiplom.png

Назва проекту

"Функція – математична модель реальних процесів"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет: алгебра та початки аналізів.

Другорядні (дотичні) навчальні предмети: біологія, фізика, соціологія.

Вік учнів, клас

16 - 17 років, 11 клас

Стислий опис проекту

Навчально-дослідницький проект призначений для учнів 11-х класів, які навчаються за програмою профільного рівня і спрямований на формування дослідницької, предметної, комунікативної компетентності. Частину матеріалу учні опрацьовують з допомогою вчителя, інша частина виноситься на самостійне опрацювання. Дослідницька робота проходить паралельно з вивченням теми «Показникова та логарифмічна функції» на уроках алгебри та початків аналізу. Учні будуть розробляти інформаційні буклети та створювати презентації за темою дослідженя.

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження теми

Вимоги до навчальних досягнень учнів під час вивчення теми

Учень (учениця): • формулює означення показникової і логарифмічної функцій та їх властивості; • формулює означення логарифма та властивості логарифмів; • будує графіки показникових і логарифмічних функцій; • перетворює вирази, які містять логарифми; • знаходить похідні показникових, логарифмічних, степеневих функцій і застосовує їх до дослідження цих класів функцій; • розв’язує показникові та логарифмічні рівняння і нерівності та їх системи, зокрема з параметрами.

Оцінювання

Оцінювання результатів діяльності учнів проходить на різних етапах роботи над проектом. На всіх етапах роботи над проектом учні заповнюють таблицю «ЗХД». На початку проекту, на ІІІ та IV етапах відбувається самооцінювання. На V етапі вчителем оцінюється блог, буклет та презентація, розроблені учнями.

Діяльність учнів та вчителя

Підготовий етап. Перед початком роботи над проектом учні знайомляться з презентацією вчителя, буклетом, в який відображені основні цілі та задачі проекту.

І етап роботи над проектом. Перед переглядом вчительської презентації проекту діти проходять опитування: опитування1, опитування2. Потім учні об’єднуються у групи за предметними галузями та відповідно до їх інтересів (фізика, біологія, соціологія).

ІІ етап роботи над проектом. Кожна група отримує прикладні задачі з теми дослідження а також завдання, які висвітлені у презентації вчителя.

Також учням пропонуються:

Форма оцінювання самоспрямованості навчальної діяльності

Схема З-Х-Д

Форма оцінювання презентації

Форма оцінювання блогу

Форма оцінювання публікації

Шаблон презентації

Приклад учнівського блогу

ІІІ етап роботи над проектом. Учні обговорюють ідеї та які методи вони будуть використовувати під час вирішення поставлених завдань. Вчитель контролює та коригує діяльність кожної групи учнів.

ІV етап роботи над проектом. Учні виконують завдання дослідження. Під час виконання проекту учні проводять дослідження, навчаються оформлювати результати проведеного дослідження, узагальнювати дані, робити висновки. Висвітлюють хід роботи над проблемними задачами проекту на своєму блозі, наприклад, блог біологів-експериментаторів.

V етап роботи над проектом. Це заключний етап роботи, на якому учні презентують результати власних досліджень. Результатои має стати блог, який містить буклет та презентацію, що розкриває прикладне значення показникової та логарифмічної функцій в конкретній сфері; розв’язання прикладних задач; приклади практично-орієнтованих задач із заданої області; цікаві факти з теми дослідження тощо.

Група Біологи-експериментатори

Презентація

Блог

Група Фізики-винахідники

Публікація

Блог

Відомості про автора

UQ0uaigxnJE.jpg

Ім'я, прізвище, по-батькові

Назаренко Катерина Володимирівна

Навчальний заклад

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КРИВОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»