Відмінності між версіями «Портфоліо Музиченко Альони з теми "Чи завжди можна гратися в улюблені ігри"1 клас.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Буклет до теми)
(Буклет до теми)
Рядок 6: Рядок 6:
 
=Буклет до теми=
 
=Буклет до теми=
 
[[Файл:Myzihenko1.jpg  |  500px]]
 
[[Файл:Myzihenko1.jpg  |  500px]]
 
 
[[Файл:Myzihenko2.jpg  |  500px]]
 
[[Файл:Myzihenko2.jpg  |  500px]]
  

Версія за 11:35, 1 листопада 2017


Назва навчальної теми

«Чи завжди можна гратися в улюблені ігри».

Буклет до теми

Myzihenko1.jpg Myzihenko2.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Використовується на таких уроках: "Природознавство", "Суспільствознавство","Здоров’я і фізична культура","Освітня галузь "Мистецтво",а також на перерві та в позаурочний час.

Вік учнів, клас

7-8 років.1 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Чи завжди можна гратися в улюблені ігри. Підготуватися до сьогоднішніх погодних умов і погоди наступного сезону. Які є зимові ігри та літні ігри. Діти самостійно пропонують улюблені ігри,розповідають про правила гри. Грають з товаришами.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів, діаграми Вена та таблиці З-Х-Д. Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картки успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в щоденниках виконання роботи та картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Для успішного та вчасного оцінювання створено графік оцінювання. Учні використовують розроблену форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію вони отримують до того, як робота буде завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та проекту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність учнів буде успішною, якщо модель дій, яку необхідно виконати, випереджає саму діяльність. На стійкість уваги впливає спрямованість особистості, її інтереси. Необхідно максимально активізувати асоціативну пам’ять і творчий розвиток особистості. Організація і проведення ігор потребують великої майстерності. Педагогу потрібно виробити чітку стратегію керівництва груповим спілкуванням. У ході гри мовнорозумова діяльність учнів стає більш евристичною і творчою, підвищується її мотивація. Обговорення повинно проходити у доброзичливій формі. Активність учнів — головний критерій ефективного проведення гри. У дидактичних іграх учні спостерігають, порівнюють, класифікують предмети за певними ознаками, виконують аналіз і синтез, роблять узагальнення. Багато ігор потребують вміння викладати свої думки у зв’язній і зрозумілій формі, використовуючи відповідну термінологію. Підбираючи ігри, слід поєднувати два елементи навальний та ігровий. Створюючи ігрову ситуацію відповідно до змісту програми, педагог повинен чітко спланувати діяльність учнів, спрямувати її на досягнення поставленої мети. Коли визначено завдання, вчитель надає йому ігрового змісту, окреслюючи ігрові дії. Ігровий спонукає учнів до гри. А коли виникає особиста зацікавленість, то з’являється і активність, і творчі думки, і дії хвилювання за себе, команду, весь колектив. Готуючись до заняття, педагог повинен чітко продумати послідовність ігрових дій, організацію учнів, тривалість гри, її контроль, підбиття підсумків та оцінку. Головні умови ефективності застосування ігор – органічне включення в навчальний процес; захоплюючі назви; наявність справді ігрових елементів, зокрема зачинів, римування; обов’язковість правил, які не можна порушувати; використання лічилок; емоційне ставлення самого вчителя до ігрових дій (його слона й рухи цікаві, несподівані для дітей). Коли якусь гру використовують надто часто, виникає небезпека втрати інтересу дітей до неї, бо зникає новизна. У цьому ралі, лишаючи незмінними ігрові дії, в зміст треба вносити щось нове: ускладнювати правила, змінювати предмети, включати елементи змагання починати гру несподіваної лічилки або ігрового зачину. Пояснення вчителя під час проведення гри має бути лаконічним і зрозумілим, пробуджувати інтерес. І чим молодші учні, тим доцільніше не тільки пояснювати, як грати, а й показувати, як це робити. (Зрозуміло, участь класовода залежить під змісту гри.) Наприклад, гру «Відгадай», мета якої – розвиток зв’язного мовлення, вміння точно й коротко описати предмет, доцільно почати з розповіді-зразка, щоб діти зрозуміли, як розповідати про характерні ознаки предмета.

Відомості про автора

Музиченко Альона Сергіївна

вчитель початкових класів

Магдалинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

смт Магдалинівкка,Магдалинівський район,Дніпропетровська область

alenmyz@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу:з17 по 30 жовтня 2017 р.

Місце проведення тренінгу: Магдалинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Тренер:Теліпко Наталя Дмитрівна